Tuning REDAKCE

Rinspeed zešílel - Senso (22.12.2004)

tuning-aktuality/22_12_2004_rinspeed/logo_rinspeed_01Rinspeed zešílel - Senso

Švýcaři byli vždycky trošku divní. Na druhou stranu je to jeden z nejchytřejších národů, neboť jim nehrozí absolutně žádné nebezpečí v podobě bombardování, útoků a podobně. Přece jen, kdo by chtěl ohrozit svůj vklad ve švýcarské bance? Mezi švýcary se najde i několik nadšenců, kteří hýbou automobilovým světem tak, jak se to zrovna hodí jim. Jednou se pustí do úprav vozů Porsche a vytvoří z nich fantastické kreace, pak překvapí svět automobilem do vody a nyní se na scéně objeví s nejcitlivějším vozem na světě. Rinspeed Senso.

V současné době se automobiloví nadšenci těší na první březen příštího roku, kdy specialista ze Švýcarska oficiálně představí nápady a vize příštích dnů. A zároveň také Senso. Je to projekt a opět ho provází řada otazníků. Víme, že jde o modrou krabici s třemi sedadly s podivnou zádí. Ale zároveň víme, že toto auto může vidět, dotýkat se, cítit a slyšet. Tyto elementy jsou hlavními rysy vývojářů a všechny tyto smysly byly vtisknuty také tomuto vozu. Vůz cítí řidiče a přizpůsobuje se mu. Jak? To zatím Rinspeed tají.

Smart Surface Technology je nový 3D elektroluminescenční film od Bayer Material Science a Lumitec díky nim dokázal vytvořit vysokou úroveň vnímání předmětů na vozovce, vzdáleností a celkového provozu. Vůz jezdí na přírodní redukovaný plyn CO2 a tím je také šetrný k životnímu prostředí.

Toto jsou zatím jediné dostupné informace o novém vozu značky Rinspeed, jakmile budou další, představíme je v novinkách na našem serveru.


-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

tuning-aktuality/22_12_2004_rinspeed/2

 

tuning-aktuality/22_12_2004_rinspeed/1

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek