Tuning REDAKCE

Rolls Royce od Edagu (18.02.2008)

Rolls Royce od EdaguTUNING - Nápady! Především ty se v tuningovém světě cení. Nakonec co vymýšlet na dokonalé limuzíně Rolls Royce Phantom? Možná větší kola? Dáme pryč všechen chrom a nalakujeme automobil matnou černou? Vůbec ne. Firma Edag se svého cíle zhostila precizně. Otázka komfortu je rozhodujícím faktorem marketingového úspěchu budoucích vozidel, a to jakéhokoliv typu. Takže ačkoliv se tuning více objevuje na přepracovaných spojlerech a přepracovaných exteriérech, není výjimkou, že se za tuning považují také nové možnosti vozů, mezi kterými nechybí konektivita či nové možnosti využití vozu. Přesně takto také přistupoval Edag k Phantomu.

Vize komfortu - téma u Edagu, na kterém dlouhé hodiny seděli designéři a inženýři, aby ve výsledku mohli představit přepracovaný unikát na letošním autosalonu v Ženevě. První, co Vás na vozu zaujme je otevírací střecha pro posádku. Luxusní pojetí tak nabízí pasažérům mnohem atraktivnější nastupování - dalo by se říci, že toto řešení uvítají především dámy. Hovoříme zde o delikátním technickém nápadu, který mění filosofii nastupování do automobilů. Střecha je zpracovaná tak dokonale, aby se dovnitř nedostala ani kapka dešťové vody, má uzamykací mechanismus a ochranu proti tomu, aby jste si při manipulaci se střechou skřípli prsty. Ačkoliv k tomu by nemělo dojít, neboť mechanismus otevírání je poháněn hydraulikou.

Střešní panel byl vyroben ze syntetického karbonu a hliníkového rámu. Vnitřní strana byla očalouněna originálními materiály Rolls Royce.

Zatím nemáme informaci, na kolik si svou úpravu firma Edag cení.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Rolls Royce od Edagu

 

Rolls Royce od Edagu

 

Rolls Royce od Edagu

 

Rolls Royce od Edagu

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek