Tuning REDAKCE

S-Klasse od Artu (29.05.2006)

S-Klasse od ArtuTUNING – Úchvatné – tuningová firma Art se prezentuje Mercedesem třídy S ve sněhově bílé barvě. Program 221 je synonymem úpravy: sportovní linie, které se této luxusní limuzíně dostaly, jsou opravdu uznání hodné. Firma dokázala spojit luxus a sport v dokonalé harmonii úpravy, která se pyšní kromě optického tuningu také zvýšením výkonu kompresorovým kitem.

Díky seřízení elektroniky, přidáním kompresoru a systému chlazení se výkon dostal až k hodnotám 700 Nm a 500 koní. Na podzim tohoto roku by se měl objevit motor kompresor s výkonem 519 koní.

Firma nezapomněla ani na milovníky dieselových variant, a to S 320 CDI a S 420 CDI. Zde se Artu podařilo dostat z motoru o 20% větší výkonnost.

Zájemci si mohou na svého „meďáka“ dát dvaceti palcová kola, která dokonale korespondují se stylingem karoserie. Velice přitažlivý je přední spojler, který v bílé barvě vypadá naprosto dokonale.

V interiéru nalezneme alcantaru, dřevo a kůži. Na několika místech našel své místo karbon. Volit mohou zákazníci u velurových koberečků nebo sportovního volantu. Za zmínku také stojí poziční modré LEDky pro bezpečnější nastupování do vozu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

S-Klasse od Artu

 

S-Klasse od Artu

 

S-Klasse od Artu

 

S-Klasse od Artu

 

S-Klasse od Artu

 

S-Klasse od Artu

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek