Tuning REDAKCE

S Klasse od Binzu (07.07.2006)

TUNING – Britská firma Binz vyrobila superluxusní limuzínu Mercedes Benz třídy S. Firma Binz je známá díky svým úpravám modelů třídy E, nyní si však s kuráží sáhla na eSkového Medvídka a vytvořila jedinečnou limuzínu pro nejbohatší klienty. S tímto modelem tak může firma, která byla založena v roce 1936 , pokračovat ve své vedoucí pozici, coby úpravce šasi luxusních sedanů.

Automobil se pyšní šesti dveřmi a již tato skutečnost dává tušit nadstandardnímu prostoru pro posádku. Pasažéři sedí na kožených sedadlech, těší se z výkonné klimatizace a oddávají se programu na displejích díky bohaté video a hifi výbavě.

Pod kapotou se nachází šestiválec S320 s technologií vstřikování common rail. Vážní zákazníci však mohou sáhnout po výkonnější verzi S350, což je benzínový šestiválec. Samozřejmostí u modelu je vyspělá technologie včetně systému kontroly brzd, řízení a podvozku. „S poslední inkarnací třídy S, se Mercedes-Benz dokázal ještě více přiblížit standardům ochrany pasažérů a jízdního komfortu. Naše úprava navíc zajišťuje lepší ochranu díky inteligentnímu vzduchovému podvozku a kontrole stability vozu,“ řekl CEO firmy Binz UK Peter Smith.

Cena ani start výroby této verze zatím není znám.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

S Klasse od Binzu

 

S Klasse od Binzu

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek