Tuning REDAKCE

S Klasse od Binzu (07.07.2006)

TUNING – Britská firma Binz vyrobila superluxusní limuzínu Mercedes Benz třídy S. Firma Binz je známá díky svým úpravám modelů třídy E, nyní si však s kuráží sáhla na eSkového Medvídka a vytvořila jedinečnou limuzínu pro nejbohatší klienty. S tímto modelem tak může firma, která byla založena v roce 1936 , pokračovat ve své vedoucí pozici, coby úpravce šasi luxusních sedanů.

Automobil se pyšní šesti dveřmi a již tato skutečnost dává tušit nadstandardnímu prostoru pro posádku. Pasažéři sedí na kožených sedadlech, těší se z výkonné klimatizace a oddávají se programu na displejích díky bohaté video a hifi výbavě.

Pod kapotou se nachází šestiválec S320 s technologií vstřikování common rail. Vážní zákazníci však mohou sáhnout po výkonnější verzi S350, což je benzínový šestiválec. Samozřejmostí u modelu je vyspělá technologie včetně systému kontroly brzd, řízení a podvozku. „S poslední inkarnací třídy S, se Mercedes-Benz dokázal ještě více přiblížit standardům ochrany pasažérů a jízdního komfortu. Naše úprava navíc zajišťuje lepší ochranu díky inteligentnímu vzduchovému podvozku a kontrole stability vozu,“ řekl CEO firmy Binz UK Peter Smith.

Cena ani start výroby této verze zatím není znám.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

S Klasse od Binzu

 

S Klasse od Binzu

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek