Tuning REDAKCE

Sedm míst pro Fiat 500L (19.06.2013)

NOVINKY – Fiat zveřejnil oficiální fotografie připravovaného sedmimístného modelu 500L. Fiat nazval novinku Fiat 500L Living a brzy ji začne prodávat na evropském trhu. První objednávky budou moci vystavit zákazníci v Itálii, u nás a ve zbytku Evropy se novinka začne prodávat později.

Fiat sám popisuje novinku coby vůz s uspořádáním sedadel 5+2. Italové zvětšili původní eLko o 210 milimetrů, což není ve finále tak moc. Hádáte tedy dobře, že při využití poslední řady sedadel už ve voze nezbude místo na jakákoliv zavazadla. Šířka vozu zůstala nezměněna, výška se dočkala navýšení o deset milimetrů.

Pokud budou zákazníci využívat 500L Living jako pětimístný vůz, budou potěšeni zavazadlovým prostorem 638 litrů. To je o 238 litrů více než u klasického modelu 500L.

Pod kapotou najdeme tradiční nabídku motorů. Nebude chybět pětadevadesáti koňová jedna čtyřka a 105 koňová nula devítka TwinAir Turbo. Naftu zastoupí model s 1,6 litrovým čtyřválcem o výkonu 105 koní a slabší 1,3 litrový agregát s výkonem 85 koní.

Vůz bude v Evropě nabízen ve dvou výbavových variantách Pop Star a Lounge. Celkem bude k dispozici 19 barev karosérie, včetně 11 dvoubarevných kombinací. V interiéru bude možno vybírat mezi šesti různými nastaveními. Fiat slibuje patnáct stylů litých kol.

Dostupné informace hovoří o tom, že se Fiat 500L Living bude stejně jako 500L vyrábět v srbské továrně Fiatu v Kragujevači. Cena zatím stanovena nebyla.

Zvedněte výkon svého motoru se svíčkami Denso Iridium Power. Nyní za speciální ceny.


-jj-
Foto: Archiv

 

 

Sedm míst pro Fiat 500L

 

Sedm míst pro Fiat 500L

 

Sedm míst pro Fiat 500L

 

Sedm míst pro Fiat 500L

 

Sedm míst pro Fiat 500L

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek