Tuning REDAKCE

SEMA Show 2004 (15.11.2004)

tuning-aktuality/15_11_2004_sema/logo_sema_01SEMA Show 2004

Podzim patří tuningu. Las Vegas nabízí veletrh speciálního vybavení a obrovský autosalon rychlých a upravených vozů v Essenu se kvapem blíží. Autodoplnky.cz vyrazily na dalekou cestu do USA, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout to nejnovější zboží a pak také zajímavou fotogalerii, kterou dnes zveřejňujeme. Celý týden se můžete v novinkách těšit na představení zajímavých novinek amerického kontinentu.

Počátek Asociace SEMA (Specialty Equipment Market Association) se datuje v roce 1963 a od té doby hraje klíčovou roli na trhu s příslušenstvím automobilů. Ve svých řadách „opatruje“ 5 727 členských firem. V Las Vegas se konalo největší setkání na světě příznivců tuningu, brutálních výkonů motorů a těch nejneobyčejnějších automobilů na světě a tyto firmy byly přitom. Organizátoři akce nabízejí na obrovských plochách prostor výrobcům příslušenství, prototypů či bodykitů. Součástí SEMA Las Vegas je ale také oceňování nejrůznějších produktů. Tenneco Automotive tak získalo cenu Nejlepší nový Off Road – 4náhonový produkt za tlumící systém SuperDuty 2005 a například Aeromotive získal cenu nejlepší závodní produkt za karburátorový senzor. Ovšem toto jen malý příklad z toho, co doopravdy SEMA je.

Ale pojďme k číslům. Poslední známá čísla hovoří o 38. ročníku SEMA Show návštěvností 105 000 průmyslových profesionálů. Vedle představování nových produktů bylo právě zde věnován dostatek prostoru čtyřicetiletému výročí vozu Ford Mustang a především jeho nástupci s rodovým označením 2005. Vítězem ceny SEMA Design Awards se vedle nového Mustanga stali také Ford F-150 v sekci nejlepší truck a Chevrolet Tahoe jako nejlepší SUV.

Příští ročník se chystá na 1. – 4. listopadu 2005 opět v Las Vegas. Názor o akci a co všechno na ní můžete vidět, si udělejte po zhlédnutí naší fotogalerie.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Miroslav Číhal

 

mask/orange_ctverec  Fotogalerie extreme cars SEMA SHOW Las Vegas 2004

     
     
     
     
     

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

Galerii sexy slečen ze Sema Show naleznete ZDE

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek