Tuning REDAKCE

Škoda Fabia Combi poodhalena (22.05.2013)

NOVINKY – Blog Nacho Fernándeze Lópeze včera zveřejnil čtyři fotografie nové škodovky v kombíku. Na zádi je na jedné z fotografií jasně vidět Škoda Fabia, přesto se na internetu strhla diskuse, že jde o Rapid Combi. Pokud máme správné informace, Rapid by se měl objevit ve verzi spaceback, podobné druhé generaci Fordu Focus. Podle všeho se tak níže díváme na třetí generaci vozů Škoda Fabia Combi.

Pravděpodobně je příliš předčasné hovořit o domněnkách v technické specifikaci i designu. I když na první pohled je jasné, jak může nová Fabia vypadat. Stačí se podívat na současnou Octavii nebo model Rapid. Fabia by si do třetí generace mohla přinést mnoho prvků z výše jmenovaných modelů. Zejména pak kontroverzní zpracování zadních dveří, ve kterých se jak u Rapidu, tak u Octavie objevil nápadný trojúhelníkový prolis. Nicméně ten model vyobrazený na fotografiích nemá. Prakticky je záď velmi podobná modelu Fabia první generace.

Pod kapotou zcela jistě najdeme klasickou nabídku motorů. Chybět nebude i některý ze slabších motorů z nabídky Volkswagen. Škoda bude sázet na úspornost. Dostupné informace hovoří také o tom, že bude širší a nižší než současná verze.

Premiéru si Fabia odbude na konci tohoto roku. Prodávat se začne už na začátku roku 2014. Fotografie níže pochází z webu nachoferlo.blogspot.ro.

Posviťte si na cestu žárovkami Osram za nejlepší cenu na internetu.


-jj-
Foto: Archiv


 

Škoda Fabia Combi poodhalena

 

Škoda Fabia Combi poodhalena

 

Škoda Fabia Combi poodhalena

 

Škoda Fabia Combi poodhalena

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek