Tuning REDAKCE

SLS AMG Gullwing od Brabuse (27.08.2010)

TUNING – Dříve si lidé vybírali, jestli si koupí Mercedes upravený od AMG nebo od Brabuse. Dnes si vybírají, jestli si koupí Mercedes či Mercedes AMG anebo Mercedes AMG od Brabuse. Tuningová společnost se pustila do supersportu SLS AMG a upravila exteriér, interiér i výkon vozu. Výsledek má nadchnout spoustu majitelů SLS a svést je na cestu k úpravě a provokovat zákazníky, kteří o koupi SLS teprve uvažují.

Aerodynamický kit obsahuje nový přední spoiler, který dle vyjádření společnosti ještě více redukuje přísun vzduchu na přední nápravu. Upraveny jsou přední blatníky a zadní spoiler společně s místem pro čtyři koncovky výfuku. Na zádi můžeme obdivovat malé decentní křídlo. Exteriér doplňují dvaceti palcová kola vepředu a dvaceti jedna palcová kola vzadu. Pneumatiky mají rozměry 275/30 vepředu a 295/25 vzadu.

Na motoru údajně Brabus ještě pracuje. Výsledkem tak bude nejen navýšení výkonu díky výfukovému systému. V sériové verzi má SLS AMG pod kapotou 6,3 litrový osmiválec o výkonu 563 koní. Samotný výfuk od Brabuse váží o čtyřicet procent méně, než výfuk u sériové verze. Jaký výkon má SLS v této úpravě však změřeno nebylo.

Zájemci o SLS AMG od Brabusu se mohou těšit na nastavitelný podvozek, který lze snížit až o 40 milimetrů. Podvozek nabízí i nastavení podvozku dle náročnosti klienta: komfortní nebo sportovní jízda. Vše je ovládáno stiskem tlačítka v kabině.

Interiér vozu nadchne milovníky kůže. Černé kůži kontrastuje červené prošívání. Nově se můžeme těšit na přepracovaný rychloměr, sportovní volant a sportovní pedály. Nechybí logo Brabus.

Cena úpravy zatím stanovena nebyla.

Zvedněte výkon svého motoru se sportovním filtrem Green. Nyní se slevou 20%.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

SLS AMG Gullwing od Brabuse

SLS AMG Gullwing od Brabuse

SLS AMG Gullwing od Brabuse

SLS AMG Gullwing od Brabuse

SLS AMG Gullwing od Brabuse

SLS AMG Gullwing od Brabuse

SLS AMG Gullwing od Brabuse

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek