Tuning REDAKCE

Spěte dobře ve Wrangleru (19.10.2009)

TUNING – Vlastně si nejsme jistí, jestli je to pořád ještě tuning. Nicméně nás tento Wrangler natolik okouzlil, že ho jednoduše nemůžeme nepředstavit. Navíc bude příští měsíc představen na SEMA Las Vegas. Jde o další koncept společnosti Mopar. Je jím Jeep Wrangler Overland, který byl postaven na modelu Jeep Wrangler Unlimited Rubicon. A je velmi dobře vybaven.

Stačí se podívat na obrázky a každého dobrodruha si jistě získá řešení stanu na střeše vozu. Jde o stan Simpson II, který je určen dvěma osobám. Vůz je určen pro čtyři pasažéry, dva se vyspí v nákladovém prostoru vozu, dva ve stanu na střeše. Pro přístup do stanu slouží žebřík, který je ovšem bohužel venku. My bychom hodnotili vůz mnohem lépe, pokud by byl možný přístup i zevnitř vozu.

Overland se pyšní novými potahy sedadel, které jsou vodě odolné. V interiéru pak najdeme ještě další doplňky určené pro drsné  cestování.

Mopar pro Wrangler připravil nový podvozek a sedmnácti palcová kola. V nabídce jsou také železné prahy, klasický offroadový šnorchl či sestava přídavných světel, která se montuje na přední náárazník a střechu.

Offroady jsou typickým zástupcem tuningu, jen se o nich tolik nepíše, přece jen, v Rychle a zběsile by nevypadaly úplně cool. Nicméně úprava společnosti Mopar si jistě pozornost zaslouží. Už pro ten dokonalý stan.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Spěte dobře ve Wrangleru

 

Spěte dobře ve Wrangleru

 

Spěte dobře ve Wrangleru

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek