Tuning REDAKCE

Spyker C12 Zagato (09.03.2007)

Spyker C12 Zagato NOVINKY - Malosériové automobilky velice často nabízejí exkluzivní materiál do ručiček bohatých zákazníků a znalců individuálního přístupu a nastavení. Nový Spyker je doslova raketou na kolech, neboť na designu se podílel Zagato! Holandský výrobce tak pozval na scénu italského návrháře, který má na kontě tolik zajímavých konceptů, že je až s podivem, že neustále chrlí nové a nové nápady. A na novince postavené na základně Spykeru C12 je to vidět dokonale.

Supersportovní C12 Zagato je mixem vesmírné lodi, tajemné vášně a neskutečné síly. Lidé neznalí automobilového designu budou mít jednoduchý popis, je to dlouhé, placaté a široké. Ovšem to je pro nadšence málo. Stačí se podívat na tvary karoserie a při každém novém a novém pohledu spatříte další detail, který vás dokonale odzbrojí.

Šestilitrový dvanáctiválec pochází z koncernu VW a 485 koní je bonusem, který zajišťuje maximální rychlost 310 km/h a zrychlení z nuly na stovku za méně než 3,8 vteřin. Náhon na zadní kola pak řidiči nabízí nečekané zážitky. Tedy řidiči, který na "ufouní" balení zaplatí v přepočtu na 14 milionů korun. A pozor, bude jich vyrobeno je čtyřiadvacet, takže pokud ho chcete mít v garáži, tak s objednávkou nečekejte.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Spyker C12 Zagato

 

Spyker C12 Zagato

 

Spyker C12 Zagato

 

Spyker C12 Zagato

 

Spyker C12 Zagato

 

Spyker C12 Zagato

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek