Tuning REDAKCE

Sraz vozů Porsche (23.07.2004)

loga/autoklubPraha hostila vozy Porsche

Také značka Porsche je zastoupena v mém žebříčku deseti nejkrásnějších vozů v historii. Je to sice relativně unavená 356 SC, ale ze svého sedmého místa jen tak nesleze, ale také nepostoupí. V rámci akce Retro Prague 2004 se klub s šíleně dlouhým názvem: Dr.Ing.h.c.F.Porsche Club CZ, rozhodl, že uskuteční jednodenní (na místě by bylo spíše šestihodinové) setkání na pražském výstavišti v Holešovicích. Tento sraz se konal v sobotu 17. července.

Porsche – Praha 2004 nabídla několik desítek úžasných vozů, které se leskly v záři celodenního slunce. K vidění zde byla řada modelů 911, mezi nimiž dominovalo stříbrné dokonalé kupátko bez jediného škrábance. Majitel tohoto vozu si dal na svém mazlíčkovi záležet, o čemž svědčily nově pozinkované šrouby a chromové doplňky vozů. „Tak vidíš, že nejsem jedinej blázen,“ usmívá se návštěvník na svou ženu a za chvíli již diskutuje s majitelem o svém Porsche, se kterým však kvůli stavu zatím nemůže ven. Vedle klasických vozů se svými vozy pyšnili také majitelé Porsche 924 a 944, kteří v sobotu měli dostaveníčko v Ledči nad Sázavou. Zástupci z této rodiny stavěli na odiv hlavně 944, kapoty 924ek raději kvůli motorům Audi neotvírali. Tyto vozy pak odjížděly do Ledče, aby stihly sraz na náměstí v 18 hodin.

Pro všechny příznivce Porsche, kteří nestihli vidět vzácné kousky na pražském výstavišti zde je možnost účasti na podzimním Porsche setkání, které se ustkuteční ve dnech 3. - 5. září v rodném městě Ferdinanda Porsche, Vratislavicích nad Nisou. Vidět tyto krásky bylo zpestřením jinak vleklé nudy na našich silnicích a majitelé těchto vozů mají být na co hrdi.


Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Autor


mask/orange_ctverec  Pár obrázku ze srazu vozů Porsche

     
     


Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek