Tuning REDAKCE

Sraz VW New Beetle (31.05.2010)

2.jarní mezinárodní setkání vozů VW New Beetle Czech Tour 2010 - Jižní Morava (ČR)

V sobotu 22.května se konal 2.mezinárodní jarní sraz automobilů Volkswagen New Beetle na Jižní Moravě.   První ročník tohoto srazu byl minulý rok v Habrovanech, a to současně se srazem veteránů.

Ačkoliv počasí v předchozích týdnech nebylo zrovna nejkrásnější, organizátoři se nedali odradit a pilně pracovali na přípravách srazu. Místem setkání bylo parkoviště u Macochy. Během dopoledne se zde nashromáždilo krásných 27 broučků. Na srazu se kromě již známých a vylepšených automobilů stávajících členů objevily i některé krásné, nové. Například žluto-černý tuningový vůz, zelený a červený kabriolet a černý sportovní Turbo S (který nově vlastní prezident klubu),

Někteří návštěvníci se projeli na lodičkách v Punkevní jeskyni. Odtud se vydali na spanilou jízdu Drahanskou vrchovinou až do hotelu Allvet, kde měli připravený velmi dobrý oběd. Odpoledne následovala cesta do města Slavkov u Brna. I přes občasné výskyty deště se podařilo zachytit pár vydařených snímků New Beetlů, které se během cesty do Slavkova seřadily podle barev. Během focení automobilů na náměstí před zámkem ve Slavkově si někteří účastníci srazu prohlédli zámecké zahrady a někteří poslouchali průběh důležitého semifinálového utkání českých hokejistů.

K večeru se kolona přemístila nazpět do hotelu, kde byl přichystaný bohatý raut. Následovala členská schůze, předání pohárů za nejhezčí interiér, exteriér a za nejdelší cestu na sraz.  Poháry si zasloužili zahraniční účastníci ze Slovenska a Polska. Za nejhezčí interiér byl zvolen slovenský tuningový vůz Tuning.sk, nejhezčí exteriér vyhrál Andrzej z Polska a nejdelší cestu absolvoval Peter, z východního Slovenska, jehož cesta byla dlouhá přes 650km. Do pozdní noci měli všichni volnou zábavu. Živě se diskutovalo samozřejmě hlavně o svých autech.

Po ranním probuzení se poslední zbylí účastníci srazu pomalu vydali na cestu domů. Mezitím však měli možnost účastnit se poslední soutěže, a to mytí automobilů na čas. Výhercem se stal René, který obdržel vítězný pohár.

Přesto, že zrovna nebylo nejlepší počasí všichni se určitě rádi setkali se svými kamarády, které znají jen z diskusí na klubových stránkách.  

Do budoucna NewBeetleClub.CZ a NewBeetleClub.SK plánuje spolupráci s polskými členy klubu, kteří pozvali české členy na svůj nadcházející sraz.

Fotogalerii naleznete ZDE.


Jan Bečička - NewBeetleClub.CZ


Sraz VW New Beetle

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek