Tuning REDAKCE

Srazy 2007 první informace (06.02.2007)

TUNING – Neuvěřitelně mírnou zimu by podle meteorologů měla vystřídat extrémní letní vedra. S velkou pravděpodobností se tak tuningová sezóna 2007 ponese v duchu dobrého počasí. Navíc již nyní Vám můžeme představit prvních několik srazů, které znají již své datum a místo konání. A sezóna zatím začíná tradičně v Brně. Renocar Tuning Jaro 2007 má datumku 7.4.2007 a místem dění je opět Automotodrom Brno.

Renocar Tuning opět nabídne volné i měřené jízdy na okruhu nebo závody do vrchu. Po minulém pokusu pořádat sraz v neděli se ten jarní bude konat v sobotu, což přiláká více lidí, kteří v těchto dnech finalizují své drobečky v garážích a nemohou se dočkat, co na jejich výtvor řekne veřejnost. Více o srazu na www.renocar.com.

Motoristické jaro slaví každoročně i Praha a při příležitosti konání skromného autosalonu AutoPraha 2007 se 21.4.2007 uskuteční v areálu výstaviště Letňany další z menších tuning srazů. Vedle soutěže o nejlepší kárky se tento sraz chlubí spanilou jízdou po Praze. Více na www.tuningsraz.cz.

Škodovkáři si přijdou na své již 4.5.2007, neboť o tomto víkendu se bude konat sraz Jaro 2007 aneb „jarní tání zlepší sání“. Místo konání je v EuroCampu v Běšinách u Klatov a všichni, kdo tento sraz znají, vědí, že vedle spousty soutěží se jedná také o báječný relax s přáteli. Více na www.skodateam.cz.

Mimoňské války se budou konat ve stejném termínu jako škodovkářské „jarní tání“. S pořadovým číslem 11 je bude hostit vojenské letiště v Ploužnici u Mimoně. Pět drah pro sprintování, tisíce aut a lidí, dobrá zábava. Více na www.mimonskevalky.cz.

Fast Tuning Show už má letos pořadové číslo 8 a místem dění bude opět Habermannova vila v Bludově u Šumperku. Sprinty a soutěže jsou již tradicí. Fast Tuning Show se bude konat od 18. do 20.5.2007. Více na www.jeseniatour.cz/tuning-sraz.

Novým srazem bude Tuňák 007, který bude ve stejném termínu jako Fast Tuning Show. V KS Bůrovka v Topolné se má konat sraz se soutěžemi a hudebními vystoupeními. Více na www.tb-rs.cz.

TUNING Xcars club meeting. 9 je typickým příkladem klubového srazování. Jde o relaxační sraz v kempu Rozkoš u České Skalice. Pozor, pořadatelé upozorňují, že nejde o velké atrakce a show. Více na www.tuningxcars.com/clubmeeting.

O víkendu 25. - 27.5.2007 se na autodromu ve Vysokém Mýtě uskuteční další ze srazů Fashion Cars. S pořadovou číslicí 5 nabídne tradiční program sprintů, vystoupení kaskadérů a soutěží. Více na www.fashioncars.cz.

Tuning sraz Milovice se posedmé budou konat na letišti v Božím daru u Milovic, a to 16.-18.6.2007. Sprinty a soutěže jsou hlavním program. Další akce se dozvíte na internetových stránkách srazu na www.tuningsrazy.cz.

Tuning, Styling a Hi-fi sraz Plasy se koná ve stejném termínu jako Milovice. Letiště Plasy na severu Plzně se o víkendu promění v místo, kde se setká řada stylových a designově povedených vozů společně s dokonalou muzikou nejlepších hi-fi aparatur. Více na www.bravetuning.cz.

Tuning sraz Škoda – Přerov. Na výstavišti v Přerově se od 18. do 19.8.2007 uskuteční sraz škodovek. Podmínkou dle pořadatelů není tuning samotného auta jako spíš vlastnictví škodovky. Více na skodasraz.ic.cz.

Ve dnech 24. – 26.8.2007 uskuteční již dvanácté Mimoňské války. Stejný program a stejná internetová stránka: www.mimonskevalky.cz.

Relaxmeeting se uskuteční v autokempu Konopáč v Heřmanově Městci. Ve dnech 14.-19.9.2007 se zde bude konat pohodový srázek se zaměřením na hi-fi a styling. Více na www.relaxmeeting.cz.

Posledním srazem, o kterém zatím víme, je Highspeed meeting na vojenském letišti Ploužnice u Mimoně. Termín 5.-6.10. 2007. Sraz je určen pouze milovníkům sprintů. Více na www.mimonskevalky.cz.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz

 

Srazy 2007 první informace

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek