Tuning REDAKCE

Srazy 2007 první informace (06.02.2007)

TUNING – Neuvěřitelně mírnou zimu by podle meteorologů měla vystřídat extrémní letní vedra. S velkou pravděpodobností se tak tuningová sezóna 2007 ponese v duchu dobrého počasí. Navíc již nyní Vám můžeme představit prvních několik srazů, které znají již své datum a místo konání. A sezóna zatím začíná tradičně v Brně. Renocar Tuning Jaro 2007 má datumku 7.4.2007 a místem dění je opět Automotodrom Brno.

Renocar Tuning opět nabídne volné i měřené jízdy na okruhu nebo závody do vrchu. Po minulém pokusu pořádat sraz v neděli se ten jarní bude konat v sobotu, což přiláká více lidí, kteří v těchto dnech finalizují své drobečky v garážích a nemohou se dočkat, co na jejich výtvor řekne veřejnost. Více o srazu na www.renocar.com.

Motoristické jaro slaví každoročně i Praha a při příležitosti konání skromného autosalonu AutoPraha 2007 se 21.4.2007 uskuteční v areálu výstaviště Letňany další z menších tuning srazů. Vedle soutěže o nejlepší kárky se tento sraz chlubí spanilou jízdou po Praze. Více na www.tuningsraz.cz.

Škodovkáři si přijdou na své již 4.5.2007, neboť o tomto víkendu se bude konat sraz Jaro 2007 aneb „jarní tání zlepší sání“. Místo konání je v EuroCampu v Běšinách u Klatov a všichni, kdo tento sraz znají, vědí, že vedle spousty soutěží se jedná také o báječný relax s přáteli. Více na www.skodateam.cz.

Mimoňské války se budou konat ve stejném termínu jako škodovkářské „jarní tání“. S pořadovým číslem 11 je bude hostit vojenské letiště v Ploužnici u Mimoně. Pět drah pro sprintování, tisíce aut a lidí, dobrá zábava. Více na www.mimonskevalky.cz.

Fast Tuning Show už má letos pořadové číslo 8 a místem dění bude opět Habermannova vila v Bludově u Šumperku. Sprinty a soutěže jsou již tradicí. Fast Tuning Show se bude konat od 18. do 20.5.2007. Více na www.jeseniatour.cz/tuning-sraz.

Novým srazem bude Tuňák 007, který bude ve stejném termínu jako Fast Tuning Show. V KS Bůrovka v Topolné se má konat sraz se soutěžemi a hudebními vystoupeními. Více na www.tb-rs.cz.

TUNING Xcars club meeting. 9 je typickým příkladem klubového srazování. Jde o relaxační sraz v kempu Rozkoš u České Skalice. Pozor, pořadatelé upozorňují, že nejde o velké atrakce a show. Více na www.tuningxcars.com/clubmeeting.

O víkendu 25. - 27.5.2007 se na autodromu ve Vysokém Mýtě uskuteční další ze srazů Fashion Cars. S pořadovou číslicí 5 nabídne tradiční program sprintů, vystoupení kaskadérů a soutěží. Více na www.fashioncars.cz.

Tuning sraz Milovice se posedmé budou konat na letišti v Božím daru u Milovic, a to 16.-18.6.2007. Sprinty a soutěže jsou hlavním program. Další akce se dozvíte na internetových stránkách srazu na www.tuningsrazy.cz.

Tuning, Styling a Hi-fi sraz Plasy se koná ve stejném termínu jako Milovice. Letiště Plasy na severu Plzně se o víkendu promění v místo, kde se setká řada stylových a designově povedených vozů společně s dokonalou muzikou nejlepších hi-fi aparatur. Více na www.bravetuning.cz.

Tuning sraz Škoda – Přerov. Na výstavišti v Přerově se od 18. do 19.8.2007 uskuteční sraz škodovek. Podmínkou dle pořadatelů není tuning samotného auta jako spíš vlastnictví škodovky. Více na skodasraz.ic.cz.

Ve dnech 24. – 26.8.2007 uskuteční již dvanácté Mimoňské války. Stejný program a stejná internetová stránka: www.mimonskevalky.cz.

Relaxmeeting se uskuteční v autokempu Konopáč v Heřmanově Městci. Ve dnech 14.-19.9.2007 se zde bude konat pohodový srázek se zaměřením na hi-fi a styling. Více na www.relaxmeeting.cz.

Posledním srazem, o kterém zatím víme, je Highspeed meeting na vojenském letišti Ploužnice u Mimoně. Termín 5.-6.10. 2007. Sraz je určen pouze milovníkům sprintů. Více na www.mimonskevalky.cz.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz

 

Srazy 2007 první informace

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek