Tuning REDAKCE

Srazy v roce 2005 (15.12.2004)

Srazy v roce 2005

Sníh si zatím dává na čas, a přestože se Vánoce nebezpečně blíží, stále nás dělí od prvních srazů neuvěřitelné množství týdnů, dnů, hodin a minut. Je mi naprosto jasné, jak vypadají tunerské vánoce, a co asi věrní úpravci naleznou pod stromečkem, jen prosím opatrně s tou nedočkavostí. Sluší se zajít do kostela, v mém případě o půl noci do kina na extra promítání a teprve potom se zavřete do garáže. Abychom Vám čekání na následující sezonu trochu zkrátili, máme zde první data tuningových srazů v roce 2005.

Renocar opět celou sezonu otevírá, takže první termín pro naleštěné kárky je 26. března na brněnském automotodromu. V polovině dubna (šestnáctého) budeme pokračovat kopřivnickou Tuning Motor Show na polygonu Tatry Kopřivnice. O týden později se v Letňanech v Praze uskuteční tradiční moto jaro s názvem Auto Praha 2005.

Mimoňské války jsou naplánovány na 6. – 8. května a konají se opět na letišti v Hradčanech u Mimoně. Polovina května patří druhému ročníku Fashion Cars na autodromu u Vysokého Mýta. Příznivci škodovek se sejdou 20. – 22. května v Doksech u Máchova jezera.

Mega tuning show v Bludově u Šumperka bude pokračovat již po čtvrté, a opět v Habbermanově vile. Termín – poslední víkend v květnu. První červnový týden bude patřit brněnskému autosalonu a Hradec Králové se svou Tuning party se bude pravděpodobně konat v červnovém posledním týdnu. Na září je nachystáná další kopřivnická Tuning Motor Show a sezona skončí 29. října 2005 opět Renocarem.

Další nové srazy ihned uveřejníme v tuningovém kalendáři, který pro vás chystáme už v lednu.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz

 

 

fotogalerie/06_12_2004_essen_02/120s

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek