Tuning REDAKCE

Světový tuning - AC Schnitzer (10.08.2005)

Pokračujeme v naší sérii představování tuningových firem. Stále jsme u A a další firmou, na kterou se zaměříme, je AC Schnitzer. Již od roku 1987 je AC Schnitzer úpravcem vozů BMW a Mini. V současné době nabízí své zboží ve sto padesáti zemích a BMW doporučuje tuto firmu jako svého dvorního úpravce. Také zákazníci vědí, že kupují kvalitu, a to v ostře řezaném stylu.

Firma má své technické knowhow a zkušenosti má z oblasti závodních tratí, což je velká výhoda ve vývoji nových produktů a vylepšení. Vedle automobilů se firma zabývá úpravami motocyklů a příslušenství.

Úpravy od AC Schnitzer splňují heslo ze závodní trati na silnici. Technologie z obsasti motoristického sportu jsou totiž dostupné pro fanoušky BMW pro každodenní použití. Majitelé vozů, kde logo firmy nechybí, vědí o přednostech úprav o maximální kvalitě i přes relativně masovou produkci. Ovšem funkce a design jsou natolik výmluvné, že přesvědčí i sebevětšího „váhače“.

Podstatným bodem je zde také rychlost reakcí na trh a nové produkty firma uvádí zpravidla s uvedením nových modelů vozů BMW.

Firma nabízí ve své nabídce kompletní škálu speciálního příslušenství pro všechny aktuální modely BMW a Mini. Posílené motory jsou doplněny sadou spojlerů a modifikací podvozku.  Vše dokonale ladí v jeden celek, který nabízí kombinaci sportovní jízdy a luxusního komfortu při nejtěžších testech na silnicích nebo závodních tratích.

V Aachenu, AC Schnitzer zaměstnává tým padesáti pěti lidí. Ti se hlavně zabývají vývojem a prodejem produktů v síti dodavatelů na celém světě. Díly jsou například v Německu dostupné i přímo u dealerů vozů BMW.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Světový tuning - AC Schnitzer

 

Světový tuning - AC Schnitzer

 

Světový tuning - AC Schnitzer

 

Světový tuning - AC Schnitzer

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek