Tuning REDAKCE

Tajný závod o 200 tisíc korun (19.12.2005)

Ve chvíli, kdy na mě zablikala prázdná stránka textového editoru, měl jsem jasno, jak začít článek o tajném závodě. Filozofickým rozborem toho, jak můžeme o tajném závodě psát naprosto otevřeně a informovat o něm veřejnost? Jednodušší asi bude o něm psát jako o adrenalinové akci s překážkou dodržování pravidel silničního provozu. Ovšem pozor, zde jde o mnohem víc, než tlačit plynový pedál na doraz a bezhlavě se řítit po dálnici. Zde vítězí důvtip, inteligence, příprava a výhra je pohádková. Celých 200 000 korun v hotovosti.

Tím však lákání nekončí. Dvě stě tisíc korun je připraveno pro absolutního vítěze. Ten, kdo dorazí do cíle jako druhý, získá 20 tisíc korun. Třetímu pak náleží 10 tisíc korun. Účastníci dorazivší na 4. – 20. Místě, obdrží startovné zdarma na jarním závodě o milion českých korun.

Startovné činí 1 500 korun a závodu se může zúčastnit každý občan ČR starší osmnácti let. Samozřejmým požadavkem je vlastnictví řidičského průkazu. Délka trasy je přibližně osm set kilometrů a obsahuje čtyři kontrolní body. Startuje se poslední únorový víkend. Pořadatelé přesný čas a datum zveřejní na svých internetových stránkách 20. února. Jména stránek dostane každý závodník poštou se všemi materiály a po zaplacení startovného.

Podmínky účasti:
- Účastníkem může být pouze dvoustopé vozidlo (automobil)
- Zaplacení startovného ve výši 1500 Kč (zaplacením se rozumí: přípsání finanční částky na bankovní účet A.T.Credit, nebo platba osobně v sídle společnosti).
- V případě že se účastník rozhodne odstoupit ze závodu, bude mu startovné vráceno do 7 dnů od doručení písemné žádosti na adresu společnosti A.T.Credit. Nejpozději do 15.2.2006, po tomto datu se startovné nevrací.
- Počet účastníků je omezen.
- Po zaplacení obdrží každý z účastníků veškeré materiály a informace potřebné k závodu doporučeným dopisem.
- Účastník se zavazuje dodržovat platné zákony a vyhlášky ČR související s provozem motorových vozidel na území ČR
- Zaplacením startovného účastník vyjadřuje souhlas s podmínkami.

Podmínky závodu:
- Projetí všech kontrolních bodů ve kterých obdržíte otisk razítka na vaší kartě  tajného závodu (obdržíte s materiály doporučeným dopisem)
- Dojetí do cílového místa jako první.
- Nad dojezdem do cílového místa bude dohlížet notář, který stvrdí regulernost pořadí na prvních 20-ti místech.

Tolik informace z tiskové zprávy. Předání cen se má uskutečnit v cíli ve večerních hodinách po
dojezdu všech účastníků. Pořadatelé se zbavují jakékoliv odpovědnosti za újmu na zdraví, to znamená, že každý účastník jede na vlastní nebezpečí.  Kontakt: A.T.Credit s.r.o., Sokolská 1, 77200, Olomouc, IČ 41034848. Tel: 585 202 587, 731 915 304, 731 916 436

Odtajněný Tajný Závod bude jistě novou možností, jak se postavit k pravidlům silničního provozu kladně a přitom vyhrát balík peněz.

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek