Tuning REDAKCE

Terminator 4: Nissan 350 Z (25.08.2004)

loga/autoklubTerminator 4: Nissan 350 Z

Ten umí to a ten zas tohle. Tak jako v jiných oblastech, i v tuningu se mnozí snaží o precizní tuning a výsledkem je pouhá nezdařilá představa o velkém plánu. Ovšem existuje spousta těch, kteří se pro tuning narodili a jejich designérské schopnosti jsou naprosto neohrozitelné a nepřekonatelné. Jedním z těchto lidí je Craig Libermann, který měl na svědomí unikátní Toyotu Supru ve filmu Rychle a zběsile. Tenhle člověk a jeho společnost se tento rok pustila do projektu společně s vozem Nissan 350Z. 

Častý vítěz v automobilových testech se dočkal dokonale padnoucího kabátku a také velmi specifického jména: Nissan Terminator 350 Z. Liebermannova společnost si své informace pečlivě chrání, přesto však jsou známá některá fakta, která hovoří o projektu pro muže jménem Louise Ringe, důchodce z Temeculy v Kalifornii a také o spolupráci časopisů HCI a SPC. Nejslavnější roli však hraje vystoupení v 2 MagnaFlow. 

Spike TV a Speed Channel nabídnou Maria Andrettiho, Ivana Stewarta a Craiga Liebermanna jako kaskadéry v tomto 350Z a Corvettě.

Dostupné informace se zmiňují o devatenácti palcových kolech HRE, pneumatikách Falken a body kitu s názvem VeilSide Version 3. V oblasti audio/video byl Terminátor obohacen komponenty ze sortimentu značky Bazooka. Nechybí samozřejmě nitro k dostatečnému zrychlení vozu.

Zde ale informace o vozu končí. Zbytek lze pouze odtušit díky fotografiím vozu. Název Terminator pak pouze dokresluje chromová lebka v zavazadlovém prostoru.

Koneckonců Terminator 350 Z je také součástí loga naší Tuning redakce v horní polovině obrazovky!

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv  

 

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázku Nissanu 350 Z z dílny Liebermann

     
     

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek