Tuning REDAKCE

Terminator 4: Nissan 350 Z (25.08.2004)

loga/autoklubTerminator 4: Nissan 350 Z

Ten umí to a ten zas tohle. Tak jako v jiných oblastech, i v tuningu se mnozí snaží o precizní tuning a výsledkem je pouhá nezdařilá představa o velkém plánu. Ovšem existuje spousta těch, kteří se pro tuning narodili a jejich designérské schopnosti jsou naprosto neohrozitelné a nepřekonatelné. Jedním z těchto lidí je Craig Libermann, který měl na svědomí unikátní Toyotu Supru ve filmu Rychle a zběsile. Tenhle člověk a jeho společnost se tento rok pustila do projektu společně s vozem Nissan 350Z. 

Častý vítěz v automobilových testech se dočkal dokonale padnoucího kabátku a také velmi specifického jména: Nissan Terminator 350 Z. Liebermannova společnost si své informace pečlivě chrání, přesto však jsou známá některá fakta, která hovoří o projektu pro muže jménem Louise Ringe, důchodce z Temeculy v Kalifornii a také o spolupráci časopisů HCI a SPC. Nejslavnější roli však hraje vystoupení v 2 MagnaFlow. 

Spike TV a Speed Channel nabídnou Maria Andrettiho, Ivana Stewarta a Craiga Liebermanna jako kaskadéry v tomto 350Z a Corvettě.

Dostupné informace se zmiňují o devatenácti palcových kolech HRE, pneumatikách Falken a body kitu s názvem VeilSide Version 3. V oblasti audio/video byl Terminátor obohacen komponenty ze sortimentu značky Bazooka. Nechybí samozřejmě nitro k dostatečnému zrychlení vozu.

Zde ale informace o vozu končí. Zbytek lze pouze odtušit díky fotografiím vozu. Název Terminator pak pouze dokresluje chromová lebka v zavazadlovém prostoru.

Koneckonců Terminator 350 Z je také součástí loga naší Tuning redakce v horní polovině obrazovky!

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv  

 

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázku Nissanu 350 Z z dílny Liebermann

     
     

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek