Tuning REDAKCE

Tesla otevřela showroom (05.05.2008)

Tesla otevřela showroomNOVINKY – Sportovní model poháněný elektřinou Tesla Roadster se začal v Kalifornii prodávat ve vlastním obchodě. V Los Angeles vznikl totiž první showroom – prodejna elektrických neskutečně oblíbených vozů. Dealera Tesly najdeme na křižovatce bulvárů Santa Monica a Sepulveda.

Málokterý malovýrobce si otevře svůj vlastní autosalon. Tesla navíc chystá postavit další blízko Silicon Valley. Tesla Motors má ve své strategii ovšem jasno: ukázat potenciálním zákazníkům, že vlastnit Teslu Roadster je in, moderní a praktické. Zarážející je fakt, že ačkoliv Tesla vytvořila první showroom, nemá v něm co prodávat. Ačkoliv si roadster koupilo již 600 zájemců, automobilka vyrobila poze čtyři. Na čekací listině je dalších čtyři sta zákazníků. První vůz má Elon Musk, prezident Tesla Motors, druhý spoluzakladatel společnosti Martin Eberhard, třetí už je na cestě k zákazníkovi a čtvrtý je na předvádění (např: Top Marques Monaco Show s Bono Voxem z U2).

Tesla Motors se může stát velmi významným malovýrobcem sportovních automobilů. Kdy ovšem začne plnit požadavky zákazníků, je ovšem otázkou.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Tesla otevřela showroom

 

Tesla otevřela showroom

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek