Tuning REDAKCE

The best of ... Cože? (29.12.2004)

tuning-aktuality/29_12_2004_chili/logo_chili_01The best of ... Cože?

Rychlá kola, extrémní situace, nejkrásnější sexbomby a nejžhavější akce mohou být podnázvy sedmdesátiminutového nosiče, který v současné době mapuje dostupné motoristické filmy v České republice. Nyní se můžete dočíst o tom, že být výhradním vydavatelem DVD nosičů amerických automobilových šílenců, se může stát výborným byznysem, a to, co u nás tolik neletí, může být velice zajímavým artiklem i pro prodej dalších časopisů.

The best of je v českém překladu „to nejlepší z...“. Přílohou lednového čísla Auto Motor a Sport je DVD The Best of Chillivideo.cz. Česká verze slavného německého měsíčníku bohužel nešlape západním nakladatelům ani na kotníky, ale přiložené DVD přece jen přemluvilo mou peněženku ke koupi. Firma Chillivideo je distributorem pro motoristy velice zajímavých DVD a ačkoliv se čtenáři časopisu těší na pořádnou akci, čeká je sedmdesát minut kolísavé zábavy.

Na stříbrném disku diváky čeká výběr z toho nejlepšího, co Chillivideo nabízí. Logicky vzato jsem jako televizní lajk čekal ty nejlepší scény, které se ve filmech distribuovaných touto společností objevují. Ale chyba lávky. The best of je zde pouhým DVD katalogem společnosti, kde lze vidět pouze ukázky z jednotlivých filmů. Ovšem i zde lze označit za některé velice lákavé a jako nadšenci tuningu si nenechte ujít titul Hashiriya, který v noční Osace v Japonsku ukazuje, jak se driftuje a závodí. Samozřejmě nelegálně. Další zajímavou podívanou ve stejném duchu může být Drift USA nebo Timelapse. Pro mužskou část diváků bude stoprocentně velice zajímavá upoutávka na vzrušující Delete Scenes 2. Divoké párty v tuningové vřavě a desítky prsatých mokrých triček.

Pro příznivce motocyklů čeká řada extrémů ve stylu her Motocross Madness a fenomenální jízda v hustém provozu Ghostrider povolí bradu i těm, kterým je motocyklové šílenství cizí.

Jednotlivé upoutávky doprovází metalová a rapová hudba a upřímně, sledujte sedmdesát minut vcelku video, kde se záběry střídají po sekundách. Nic moc. Jako nabídka svůj účel DVD jistě splní, ovšem jako plnohodnotné video, jako se tváří alespoň na obalu, je nudou nudoucí. V tomto případě bych si asi příště rozmyslel utratit 139 korun za něco podobného. Ovšem to neznamená, že filmy ve svém celku neslibují zajímavou podívanou.

 

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: autor

 

tuning-aktuality/29_12_2004_chili/logo_chili_02

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek