Tuning REDAKCE

TomTom - navigace s Top Gear (10.10.2011)

NOVINKY – Automobilový pořad Top Gear se už před časem stal jedničkou mezi vysílanými pořady o automobilech. Trojice Clarkson, Hammond a May funguje a těží z toho nejen televize BBC, ale především i samotní protagonisté. Jak jinak by například Jeremy Clarkson přišel k tomu, aby mohl namluvit novou limitovanou navigaci od TomToma? Měli byste zájem? Smůla. Na rozdíl od Polska ji v Čechách neseženete.

V našich končinách mezi hlasy v navigaci vede Pavel Liška, mnozí využívají aplikace pro mobily Nokia, kdy mohou jednotlivé pokyny namluvit svým hlasem nebo hlasem někoho blízkého. Je jasné, že v případě Jeremyho Clarksona půjde jen o anglické povely. Zatímco ve světě můžete dostat navigaci s hlasem Homera Simpsona nebo Mistra Jody, u nás je nabídka přece jen konzervativnější.

Nový navigační balíček tak kombinuje hlas Jeremyho Clarksona s obrazem Stiga, velmi atraktivní pak může být vyznačení zajímavých bodů Top Gearu, například závodní tratě a okruhy, které se v televizní sérii objevily.

„Pro fanoušky Top Gearu, je tato edice velmi výjimečná. Kombinuje léta praxe Jeremyho Clarksona, Stiga a naší edice HD Traffic. Model GO LIVE Top Gear je perfektní navigací pro řidiče, kteří mají rádi prázdnou silnici,“ řekla Corinne Vigreux, ředitelka společnosti TomTom.

Speciální edite Top Gearu je možné i stáhnout do svých navigací. Bohužel ale jen v Austrálii, Belgii, Dánsku, Finsku, Nizozemí, na Novém Zélandě, v Norsku, Polsku, Portugalsku, Jižní Africe, Španělsku, Švédsku, Velké Británii a v Americe za cenu 199 dolarů.

Připoutejte se k silnici s podvozky KONI.

-jj-
Foto: Archiv

 

TomTom zkouší navigaci s Top Gear

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek