Tuning REDAKCE

Touareg R-Line od JE Design (24.10.2011)

TUNING – Agresivní aerodynamický kit rozšiřující karoserii představuje společnost JE Design. Ta kromě designu zvýšila výkon a vylepšila zásadním způsobem interiér. Všechny úpravy jsou navíc s certifikací TÜV. Nový Touareg je již v základu nenasytným mastodontem. Nabubřelou velikost ovšem doplňuje výbava a technologie ke splnění očekávání všech zákazníků.

Nový Touareg je o čtyři centimetry delší než předchůdce. JE Design ovšem svým aerodynamickým kitem automobil neprodlužuje, ale také rozšiřuje. Rozšířenům blatníkům sekundují obrovská dvaadvaceti palcová kola obutá v pneumatikách o rozměrech 295/30. Cena kompletních kol nepřekročí 5 190 euro. Snížení vozu lze elektronicky nastavovat v rozmezí 35 milimetrů.

Za zmínku ale jistě stojí nový přední a zadní spoiler. Za kompletní bodykit ale zákazník zaplatí 4 641 euro. Za dalších 595 euro může mít nové koncovky výfuku. Oválné.

Výkonný motor o objemu 4,2 litrů nabízí v základní verzi 340 koní. Turbodiesel po zásahu tuningové společnosti překvapí výkonem 410 koní.  Z nuly na stovku tak těžký dvoutunový Volkswagen sprintuje za 5,8 vteřin a dosahuje maximální rychlosti 242 km/h. Cena za zvýšení výkonu činí 2 999 euro. Nabídka zvýšení výkonu třílitrového turbodieselu počítá s výkonem 285 koní místo původních 240.

JE Design patří mezi úpravce, kteří se nebojí změn v interiéru. Díky tomu můžeme vidět hnědou alcantaru i na stropě nebo přístrojové desce. Vyplňuje i dveřní panely. Sedadla jsou v kůži.  Cena za úpravu interiéru je individuální.

Společnost je schopna nabídnout kompletně upravený vůz, v nabídce jsou však i jednotlivé díly.

Vyberte si z nabídky homologovaného denního svícení.


-jj-
Foto: Archiv


 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek