Tuning REDAKCE

Touareg R-Line od JE Design (24.10.2011)

TUNING – Agresivní aerodynamický kit rozšiřující karoserii představuje společnost JE Design. Ta kromě designu zvýšila výkon a vylepšila zásadním způsobem interiér. Všechny úpravy jsou navíc s certifikací TÜV. Nový Touareg je již v základu nenasytným mastodontem. Nabubřelou velikost ovšem doplňuje výbava a technologie ke splnění očekávání všech zákazníků.

Nový Touareg je o čtyři centimetry delší než předchůdce. JE Design ovšem svým aerodynamickým kitem automobil neprodlužuje, ale také rozšiřuje. Rozšířenům blatníkům sekundují obrovská dvaadvaceti palcová kola obutá v pneumatikách o rozměrech 295/30. Cena kompletních kol nepřekročí 5 190 euro. Snížení vozu lze elektronicky nastavovat v rozmezí 35 milimetrů.

Za zmínku ale jistě stojí nový přední a zadní spoiler. Za kompletní bodykit ale zákazník zaplatí 4 641 euro. Za dalších 595 euro může mít nové koncovky výfuku. Oválné.

Výkonný motor o objemu 4,2 litrů nabízí v základní verzi 340 koní. Turbodiesel po zásahu tuningové společnosti překvapí výkonem 410 koní.  Z nuly na stovku tak těžký dvoutunový Volkswagen sprintuje za 5,8 vteřin a dosahuje maximální rychlosti 242 km/h. Cena za zvýšení výkonu činí 2 999 euro. Nabídka zvýšení výkonu třílitrového turbodieselu počítá s výkonem 285 koní místo původních 240.

JE Design patří mezi úpravce, kteří se nebojí změn v interiéru. Díky tomu můžeme vidět hnědou alcantaru i na stropě nebo přístrojové desce. Vyplňuje i dveřní panely. Sedadla jsou v kůži.  Cena za úpravu interiéru je individuální.

Společnost je schopna nabídnout kompletně upravený vůz, v nabídce jsou však i jednotlivé díly.

Vyberte si z nabídky homologovaného denního svícení.


-jj-
Foto: Archiv


 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

 

Touareg R-Line od JE Design

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek