Tuning REDAKCE

TT Coupe od PPI (06.06.2008)

TT Coupe od PPITUNING – Když se řekne PPI Auto motive Design, spoustě fanoušků tuningu se vybaví vůz Audi TT. PPI RS TT byl název první úpravy modelu TT předchozí generace. Německý specialista se ovšem pustil do nové úpravy a vytvořil tuningový styling pro druhou generaci Audi TT. Název vozu je PPI PS TT a pokračuj v úspěchu předchozí úpravy. Sportovní design však není to jediné, co inženýři z PPI Automotiv Design vymysleli.

Jednotlivé doplňky a úpravy karoserie dokonale respektují původní linie a zároveň zvyšují dynamiku vozu. Na první pohled zaujme zajímavě řešené křídlo na zadní kapotě. Spojlery ovšem nesplňují jen funkci atraktivity, ale také redukují vzduch mezi oběma nápravami.

Pod kapotou upraveného vozu bije srdce dvoulitrového turbo motoru FSI o výkonu 245 koní. Točivý moment je na hodnotě 366 Nm. Na stokilometrové rychlosti je vůz za 6,3 vteřiny. Maximální rychlost vozu dosahuje 250 km/h.

Vůz je postaven na devatenácti palcových kolech obutých v pneumatikách Michelin Pilot Sport2 o rozměrech 235/35 ZR19. Podvozek byl snížen o třicet milimetrů díky pružinám PPI.

Firma upravila také interiér, a to do kombinace kůže a alcantary. Vedle těchto materiálů však v interiéru najdeme také karbon.

Cena úpravy nebyla zveřejněna.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

TT Coupe od PPI

 

TT Coupe od PPI

 

TT Coupe od PPI

 

TT Coupe od PPI

 

TT Coupe od PPI

 

TT Coupe od PPI

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek