Tuning REDAKCE

Tuning Cup FINÁLE (28.09.2007)

Tuning Cup FINÁLETUNING – Tuning Cup je soutěží, která v české tuningové obci vyvolává rozporuplné reakce. Někteří jsou z této aktivity nadšeni, jiní ostře protestují nad výroky a hodnocení porotců. Už zítra začne na výstavišti v Českých Budějovicích Velké finále Tuning Cup, které nabídne to nejlepší z české tuningové scény. Finále se uskuteční v sedmi krytých halách, takže nehrozí, že by akci překazila nepřízeň počasí.

Na programu jsou vedle výstavených vozů také ukázky extrémních instalací hifi aparatur účastníků finále dB Dragu a Bass Race. Jednotlivé vozy budou představovány přes videoprojekci. Nebude chybět Lowrider Show a pro soutěžící s časopisem Autosport&Tuning zde bude připraveno vyvrcholení soutěže o automobil Blue Vision.

Pro soutěžící je zde důležitá informace. Vystavování automobilů začne dnes v pátek 28.09. ve 12 hodin. Startovné je nutno uhradit do 18 hodin. Dle informací pořadatelů se musí soutěžící připravit na prezentaci, kterou přivezou na USB disku nebo CD-romu, případně DVD. Toto ovšem platí jen pro účastníky soutěže Best Show.

Více informací na plakátku pod článkem nebo na www.tuningcup.cz.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Tuning Cup FINÁLE

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek