Tuning REDAKCE

Tuning Extreme Show Příbram (14.04.2008)

Tuning Extreme Show PříbramSRAZY – První sraz letošní sezony přilákal tisíce lidí na letiště Dlouhá Lhota u Příbrami. Ačkoliv se počasí na pořadatele srazu zrovna neusmívalo,  přesto nepršelo a ranní sobotní chlad přece jen s občasným vysvitnutím slunce zmizel. Stovky tunerů se přijelo postavit konkurenci, ukázat své káry a zkusit štěstí v několika soutěžích. Bohužel jsme nestihli vyfotit sprinty, ovšem ve fotogalerii můžete vidět spoustu kvalitně upravených vozů.

V Příbrami si dali dostaveníčko i automobilové kluby. Nechyběli příznivci Fiatu Coupe či Opel Monza. Několik Corvette se postaraly o přítomnost nejsilnější vozů. Programového plánu ale využili také příznivci audia, kteří se utkali v soutěži dB Drag nebo majitelé leštěnek, kteří se přihlásili do soutěže Show and Shine. Zájemci o zlepšení řidičských schopností si vyzkoušeli školu smyku a ten, kdo si nebyl jistý výkonem svého vozu, zajel na „motorovou brzdu“. Erotická myčka začala po třetí odpoledne, diváci mohli vidět i vystoupení kaskadérů.

Chladné počasí přálo stánkařům, kteří prodávali teplé jídlo a grog po kilech a litrech. Nechyběli prodejci doplňků pro vozy. Jak to v Příbrami vypadalo, se můžete mrknout ve fotogalerii.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Autor

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

Tuning Extreme Show Příbram

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek