Tuning REDAKCE

Tuning Life přichází (12.02.2009)

NOVINKY - Z následující zprávy bude mít určitě radost každý správný tuningový fanda. Již v pátek 13. února totiž vychází první číslo magazínu TUNING LIFE. A pak, že je tento den nešťastný … právě naopak! Pokud bychom měli TUNING LIFE jednoduše charakterizovat, nazvali bychom ho jako magazín neotřelý, kompaktní a plný zajímavých informací – a to nejen z naší tuningové scény. V době finanční krize oceníte jistě i fakt, že stojí pouhých 39Kč!

První číslo má 68 stran, na nichž naleznete několik povedených recenzí, pictorial krásné Hondy CRX ve společnosti ještě hezčí modelky Kateřiny, nebo poněkud netradiční rubriku Tuning Scene. Ta částečně vychází z  českého Tuning Cupu a my vám prostřednictvím ní budeme pravidelně servírovat detailnější informace o jednotlivých scénách. Tentokrát se naše pozornost upřela na Fabia Scene. Rubriku Tuningové kluby v prvním čísle ovládly dámy z Girlstuning. Na své si přijdou příznivci StudentCaru, kteří se o této ojedinělé stavbě dozví mnohem více v rozhovoru s vedoucím projektu Petrem Tomčíkem. Díky fotogalerii budete moci opět nasát atmosféru Tuning Salonu Brno 2008, Essen Motor Show nebo výstavy mmotion08. Nezapomněli jsme ani na Virtual tuning a Mini Tuning.

„Formát magazínu 230 x 164 milimetrů zajistí, že se TUNING LIFE vejde do každé přístrojové desky. Tunerky ho bez problémů ukryjí ve své kabelce a také zabere méně místa v knihovně,“ uvedl jeho vydavatel Jiří Juránek. „TUNING LIFE vyplňuje mezeru na českém trhu, kde si v současné době „konkurují“ dva další magazíny. TUNING LIFE je ale jiný. Je menší a kompaktní. Je mnohem levnější. Ale i přesto může nabídnout špičkovou grafiku nebo třeba oboustranný plakát ve formátu A3. TUNING LIFE chce být jiný. A bude jiný!“, dodává jeho vydavatel.

Postupně se bude zvyšovat počet stran magazínu i jeho náklad. První číslo vychází v limitované sběratelské edici 5000ks. Jedinou možností, jak si zajistit každé číslo magazínu včetně prvního, je předplatné, které s cenou 299Kč potvrzuje těžko uvěřitelnou cenu 25Kč za jedno číslo!

„Velice důležité jsou také podněty a reakce našich čtenářů, díky nimž se můžeme neustále zlepšovat. Máme totiž zájem vytvořit magazín, který sedne většině tunerů. Díky anketě, kterou jsme realizovali loni na Mimoňských válkách, částečně víme, co čeští tuneři chtějí, ale budeme rádi, když se o své nápady podělí a napíšou nám do redakce,“ sdělil své přání Juránek. Kontaktní údaje a spoustu dalších informací včetně těch o předplatném naleznete na www.tuninglife.cz.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Tuning Life přichází

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek