Tuning REDAKCE

Tuning Salon Brno 2009 (29.09.2009)

SRAZY – Uspořádat v České Republice specifický veletrh musí provázet odvaha a víra. Nicméně z pořadatelského hlediska jde o velmi chytrý postup, vždyť srazů už je tolik, že se jich často koná i pět o jednom víkendu. To se projeví i na návštěvnosti. Tuning Salon je jiný a ten s letopočtem 2009 stál za to! Kdo se nezúčastnil, o mnoho přišel. K vidění totiž byly opravdové klenoty.

Nová hala P na brněnském výstavišti hostila Tuning Salon 2009 a její přilehlé prostory pak tuningový sraz. Nicméně ty nejkrásnější leštěnky stály pod střechou pavilonu a jejich majitelé pro návštěvníky připravili velmi zajímavou podívanou. Tuneři své vozy zasadili do prostředí čerpací stanice, smetiště, čínské čtvrti, štědrovečerního stolu, zahrádkyy s jezírkem a rybičkami, nechyběli ani všudepřítomní plyšáci.

Poslední kolo Tuning Cupu si finalisté užili. Své výtvory však představily také profesionální firmy. Návštěvníci mohli vidět perly od Carlssona, magazín Tuning Life přivezl INNOTECH Corvette, nechyběla nová kupátka Mégane a Laguna od Renaultu a dvě velmi atraktivní úpravy audi A4 a A5. Svůj prostor v hale měly i americké káry, jejich doprovod v podobě custom motocyklů ovšem ve vnitřních prostorech chyběl. I tak se bylo na co dívat. Návštěvníky zaujal i obrovský upravený tahač situovaný nedaleko pódia.

Na programu nechyběla volba iMiss Autofun, soutěže, lowrider show a samozřejmě vyhlašování výsledků, které se už obešlo bez laické veřejnosti, neboť začínalo při ukončení oficiální otevírací doby v 19 hodin.

Zítra přineseme výsledky, zatím se můžete podívat na fotky v galerii.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Autor

 

 

Tuning Salon Brno 2009

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek