Tuning REDAKCE

Tuning Sraz Praha 2007 (22.10.2007)

TUNING – Důvodem, proč byl Tuning Sraz při Autoshow Praha 2007 tak pustý, byla pravděpodobně zima. Na Vysočině a ve vyšších oblastech sněžilo a v Praze, ačkoliv svítilo slunce, nebylo také více než pět stupňů nad nulou. Tedy alespoň v sobotu. Přesto se na Bruselské cestě pražského výstaviště v Holešovicích sešla řada zajímavých automobilů, které stálo za to vidět. Ovšem nejen automobilů nepřijelo na Tuning Sraz v Praze málo. Dokonce i návštěvníků bylo oproti jiným ročníkům poskrovnu.

V rámci třinácté výstavy osobních automobilů Autoshow Praha 2007 se uskutečnil tuningový sraz, který začal v osm hodin ráno řazením vozů. Všechny vozy měli možnost se utkat v soutěžním klání o nejlepší úpravu. Zároveň zde byla připravena soutěže o noční tuning.

Největší pozornost pravděpodobně sklidil světle zelený Cadillac Escalade, který představil to, čemu se v Americe říká tuning. Dokonalá úprava dle amerického stylu zámožných tunerů. Fotografie obrovského pick-upu můžete vidět ve fotogalerii. Audio-vizuální podobenství šokovalo návštěvníky zejména vysunovacími LCD monitory na bocích nákladního prostoru a malá obrazovka TFT uložená ve víčku nádrže.

Mezi dalšími vozy nechyběly již známé tuningové úpravy, které byly doplněny o velice zachovalou Corvette Stingray nebo Toyotu Supra. Tuningový sraz tohoto typu je určen zejména pro laické návštvníky, kteří se na sraz dostanou v rámci zaplacené vstupenky na Autoshow. Škoda, že nepřijelo více vozů. Místa zde bylo dost.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

 

Tuning Sraz Praha 2007

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek