Tuning REDAKCE

Tuning srazy: co nás čeká? (21.09.2005)

Letošní sezona je téměř na konci a mnoho šancí, kde předvést svůj vůz, už není. I tak nás ale čeká ještě nekolik důležitých momentů, které si stoprocentně užijeme v plné míře. Tedy alespoň co nám počasí dovolí. O nadcházejícím víkendu se již podruhé letos uskuteční Tuning motor party na letišti ve Vyškově. Program všech srazů je stále stejný: sprinty, soutěže o nejlepší vozy, nejvýkonnější aparaturu nebo nejhlasitější výfuk. Nekdy nás organizátoři překvapí rozšiřující nabídkou soutěží nebo volbou miss.

Následující sobota bude na autodromu v Sosnové žít driftem. Mnohem zajímavější je fakt, že jde o driftování noční, což u nás v Čechách ještě nikdy nebylo. Adresa www.driftchallenge.cz tak bude velice dobrým pomocníkem pro ty, kteří uvažují o soutěžení v této disciplíně.

Na přelomu měsíce září a října se koná už 2. Tuning show Přerov. Hostitelem akce je opět letiště. Mezi pozvanými nefigurují jen vozy, ale i motocykly. Opět se soutěží, nově o maximální rychlost, gumování. Nechybí noční párty. Sedmého října začne v Rodvínově u Jindřichova Hradce 5. Sraz Seat klubu ČR. Organizátoři varují, že jde víceméně o přátelský pokec a klidnou atmosféru. Nově hlavně oheň a zábava u něj s kamarády. :O)

High Speed Meeting je název jednodenní akce na letišti v Hradčanech u Mimoně. Organizátoři přezdívají srazu malé Mimoňské války a jde hlavně o sprinty v pěti drahách. Uskuteční se 8. října. Ukončení tuningové sezony bude mít na triku opět brněnský autodrom a akce Renocar Tuning podzim. Jízdy na okruhu, sprinty a soutěže o nejlepší tuning. Nebudou chybět příležitosti nakoupit zboží za zajímavé ceny.

Mnoho možností tedy už není. Na konci října se pak můžeme v Sazka aréně těšit na Monster Jam. Bližší informace o této akci čekejte již v pátek.

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek