Tuning REDAKCE

Tuning World Bodensee (03.05.2006)

Tuning World BodenseeAKCE – Nový návštěvnický rekord si připsali pořadatelé největšího setkání tunerů Tuning World Bodensee. Na akci se totiž objevilo naprosto neuvěřitelných 105 500 návštěvníků – v neděli se přišlo do Friedrichschafenu podívat 46 500 návštěvníků. Pořadatelé měli co dělat, neboť veškeré parkovací plochy byly zaplněny a autobus, který pendloval na výstavišti byl ve stoprocentním nasazení. Výstavci byli naprosto spokojeni a pořadatelé se dočkali velice pozitivních feedbacků. Zkrátka Tuning World Bodensee se povedlo.

Akce se zúčastnilo 412 novinářů ze čtrnácti zemí. Celé dění na scéně sledovalo deset televizních štábů a největší nával lidí byl na Ibiza Party. V rámci akce se uskutečnila řada tuningových srazů jednotlivých značek automobilů. Vedle nich své výrobky a práce představovalo 256 mezinárodních vystavovatelů, své zázemí prezentovalo 150 klubů a zcela naplněno bylo deset výstavních hal – objevilo se zde na tisíc upravených automobilů.

Objevili se zde i staří známí z West Coast Customs, kteří sklidili velký úspěch. V novinkách se můžete dočíst více o nově zvolené Miss Tuning 2007, kterou se stala půvabná Janina Kim Heider.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Tuning World Bodensee

 

Tuning World Bodensee

 

Tuning World Bodensee

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek