Tuning REDAKCE

Tuningová sezóna 2011 začíná (01.04.2011)

TUNING – Tuningová sezóna 2011 konečně startuje sobotním srazem v Brně. Tradiční Renocar střídá AutoChip Tuning Show Brno 2011, možnost jízd na Masarykově okruhu ovšem zůstává. Den otevřených dveří, respektive Den otevřené dráhy tak nabízí vyzkoušet si vlastní řidičské schopnosti a limity svého vozu. Organizátoři akce slibují i jízdy se závodníky a koncerty skupin Premier a Reach. Akce se koná 2. dubna.

První vlaštovka v programu počítá mimo jiné s výstavou historických vozidel, která bude probíhat od 9 do 17 hodin. Jízdy se závodníky Mičánek Motorsport a Šenkýř Motorsport jsou plánovány ve stejném čase. Mezi další nebídkou nemá chybět nafukovací skákací hrad, čtyřkolky, segway a modely na dálkové ovládní. Pro rodiny bude připraveno hřiště pro rodinný fotbálek. Pro ty zručnější jsou připraveny jízdy na motokárách a škola smyku. Kdo si připlatí, může uskutečnit vyhlídkový let vrtulníkem.

Tuneři mohou soutěžit v Show and Shine v následujících kategoriích: Škoda oldies (Felicia a starší), Škoda modern (Fabia a novější), VW scene, Germany scene, French and Italy scene, Japan and Asia scene, Others scene a Best of Best.

Vstupné na akci stojí 200 Kč za osobu, parkovné je zdarma. Jízdy veřejnosti jsou za 500 Kč za 25 minut jízdy jedním vozem. Sprint vyjde zájemce na stovku za jednu jízdu. Vyhlídkový let vrtulníkem je za 600 Kč za pět minut.

Již brzy přineseme přehled připravovaných akcí nové sezóny, již nyní ale víme, že Mimoňské války jsou letos v ohrožení kvůli navýšení ceny pronájmu. Tuning Cup letos startuje také, ovšem jen ve čtyřech základních kolech, Tuning Salon letos nebude.

Dopřejte svému vozu údržbu s výrobky SONAX - se slevou 15%.


-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Tuningová sezóna 2011 začíná

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek