Tuning REDAKCE

Tuningsraz na Auto Praha (24.04.2006)

Tuningsraz na Auto PrahaSRAZY – Tak to je nářez! Tradiční tuningový sraz pořádaný při autosalonech Auto Praha nebo Autosalon Brno si letos oblíbila široká veřejnost. Vůbec poprvé se každý, kdo chtěl ulovit nějaký ten lepší snímeček, musel poprat se svou trpělivostí, protože davy návštěvníků obdivovaly vystavené vozy způsobem, který je znalcům tuningu téměř neznámý.

Děti obletovaly automobily a tatínci vzpomínali na své mládí, kdy montovali přídavná světla na svoji novou stovečku za cílem udělat zní trhače asfaltu. Mezi obdivovateli však nechyběly ani ženy. Krásné, mladé, starší, překvapené. „Asi prodáme našeho favorita, anebo ho nech aspoň nalakovat na oranžovo, Fanouši,“ usmívala se asi čtyřicetiletá dáma a snažila se přemluvit svého (asi) manžela.

Při akci Auto Praha 2006 se sjely do Prahy více než dvě stovky upravených vozů. Excelovali kluci KR tuningu, kteří svému TéTéčku věnovali nového chameleona a chromová litá kola. Svůj obdiv však získaly také tuzemské vozy, zejména pak extrémně upravená Škoda 110R s přednimi světly z VW Golf.

Jedinou extra akcí byla spanilá jízda Prahou a měření audia EMMA. Sraz si užili zejména lidé, kteří se s tuningem moc nesetkávají. Pravověrní tuneři si mohli popovídat anebo se ukázat v dlouhé koloně upravených miláčků, což je svým způsobem unikátní zážitek.

Text a foto: Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

Tuningsraz na Auto Praha

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek