Tuning REDAKCE

Turbo 911 od TechArtu (07.09.2006)

Turbo 911 od TechArtuTUNING – Bílá sportovním vozům sluší. TechArt představil své vidění nového Porsche 911 Turbo (997) a světe div se, oblékl ho do bílé barvy. Sportovní eleganci charakterizuje design aerodynamického kitu, který nenechá žádného příznivce zuffenhausenských vozů chladným. Za zmínku stojí, že kompletní bodykit byl vyvíjen přímo ve větrném tunelu.

Přední spojler redukuje vzduch, čímž vozu napomáhá výborné stabilitě ve vysokých rychlostech. Střešní spojler vizuálně prodlužuje střechu. Zadní spojler je pak nádhernou podívanou. Dva otvory na každé straně poskytují prostor dvojitým koncovkám výfuku. Celkový bodykit 997ce sluší a svou pozornost si zaslouží také kryty zpětných zrcátek.

Pozornému oku neunikne difuzér na zadním spojleru. Již zmíněné 4 koncovky patří kompletné novému výfukovému systému. Vůz je snížen o 20 milimetrů, a to díky tlumičům od TechArtu. Vůz je obut ve dvacetipalcových kolech s pneumatikami ContiSportContact 3 o rozměrech 245/30 vepředu a 325/25 vzadu.

Pro milovníky většího komfortu a možností je připraven elektronicky nastavitelný podvozek, který nabízí snížení podvozku o 25 milimetrů. To se dá měnit v závislosti na nastavení Normal a Sport. Vše je ovládáno jediným tlačítkem na přístrojové desce.

Ať už zákazník zvolí jakoukoliv variantu, vždy se dočká agilnějšího systému nabízejícího nevšední zážitky v řízení tohoto vozu. V současné době společnost pracuje na úpravě přeplňovaného motoru, což ve spojení s novým bodykitem bude opravdová lahůdka.

Interiér zdobí doplňky od TechArtu: sportovní volant, pedály, hlavice řadící páky nebo odpočinková plocha pro levou nohu. Cena úpravy zatím nebyla zveřejněna.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Turbo 911 od TechArtu

 

Turbo 911 od TechArtu

 

Turbo 911 od TechArtu

 

Turbo 911 od TechArtu

 

Turbo 911 od TechArtu

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek