Tuning REDAKCE

Vath upravil CL65 AMG (28.12.2009)

TUNING – A je to tu zase. Německá společnost Vath se opět pustila do upravené verze Mercedes-Benzu CL65 od AMG. Na první pohled se to zdá jako šílenství, vždyť již v této verzi CL65 AMG umí výkon 612 koní. Vathu to však nestačí, proto dvanáctiválec upravil k výkonu 745 koní a točivý moment navýšil na 1 150Nm. Úprava se netýká jen vnitřností, samozřejmostí je i nový kabátek.

Tuningová společnost zveřejnila informaci, že po zásahu umí Vath CL65 AMG sprintovat z nuly na stovku za 4 vteřiny. Maximální rychlost dosahuje hodnoty 340 km/h. Jakkoliv jsou tyto hodnoty zajímavé, nejzajímavější je přece jen cena a v tomto případě v tom negativním smyslu. Za úpravu totiž zájemce zaplatí 36 890 euro. Cena však zahrnuje i instalaci jednotlivých komponentů.

Dalších 8 082 euro zaplatí majitelé luxusního kupé za nový sportovní brzdící systém s šestipístkovými brzdiči a kotouči o průměru 405 mm. Dvaceti palcová kola s pneumatikami Vredestein vyjdou zájemce na 7 378 euro. Nový sportovní vzduchový podvozek pak na 1 952 euro.

Ještě zbyly v peněžence nějaké peníze? Kompletní subtilní bodykit vyjde zájemce na 3 188 euro. Víc už tohoto Vath nenabízí. V kompletu však jde o velmi atraktivní úpravu, která  posílí nejen vůz, ale i ego svých majitelů.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Vath upravil CL65 AMG

 

Vath upravil CL65 AMG

 

Vath upravil CL65 AMG

 

Vath upravil CL65 AMG

 

Vath upravil CL65 AMG

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek