Tuning REDAKCE

VW Golf Variant od ABT (04.03.2008)

VW Golf Variant od ABTTUNING – ABT Sportsline upravilo Volkswagen Golf Variant. To samo o sobě není nic výjimečného. Němečtí tuneři však z „obyčejného“ Golfa vytvořili sněhobílou krásku nepostrádající šmrnc mladé slečny na tanečním parketu. Golf je navíc vedle atraktivity také praktický, což ocení zejména Ti, kteří potřebují více než dvoumístnou leštěnku na srazy.

Úprava ABT Sportsline začíná u bodykitu. Perfektně sedící kabátek však nepostrádá také funkci aerodynamiky. Především prodloužení předního spojleru dodává vozu nevšední podobu luxusního wagonu. Na zádi je spojler umocněn dvěmi koncovkami výfuku. Firma k bodykitu doporučuje zakoupení kol ze své nabídky typu AR nebo BR. Maximální doporučená velikost k tomuto modelu je devatenáct palců.

Pod kapotou se změnil výkon u 1,4 litrového TFSI agregátu, a to ze 170 na 210 koní. Turbodiesel 1,9 upravila firma na 115 nebo 130 koní v závislosti na sériovém typu. U obou variant bylo dosaženo navýšení o 25 koní. Dvoulitrový diesel byl navýšen ze 170 na 190 koní.

Úpravou prošel také podvozek, který se dočkal sportovních tlumičů a pružin. Více informací bohužel ABT Sportsline neuvádí.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

VW Golf Variant od ABT

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek