Tuning REDAKCE

VW Scirocco JE Design (08.12.2008)

TUNING – Firma JE Design připravila další úpravu pro vůz z koncernu VW. Tentokrát jde o model Scirocco, které JE Design zlepšil jak po vzhledové, tak po motorové stránce. Těšit se můžeme na kompletní bodykit a velká devatenácti palcová kola.

Inženýři německé firmy z Leingartenu u Heilbronnu vytvořili program pro nový sportovní model Scirocco s respektem k původním liniím. Bodykit za 919 euro obsahuje přední a zadní spojler plus boční prahy. Zadní spojler se pyšní difuzorem s dvojitou koncovkou výfuku uprostřed. Přední spojler nabídl místo dvěma mlhovým světlům. Firma nabízí otevírání dveří ve stylu Mercedesu Gullwing za 1 549 euro.

Výfukový systém vyjde majitele Scirocca na 899 euro. Ten je vyroben ze 70 milimetrových trubek a zvyšuje výkon vozu o jedenáct koní. Design vozu ovšem umocňuje především nový podvozek za 219 euro. Ten snižuje automobil o třicet milimetrů.

Kola od JE Design mají velikost devatenáct palců a obouvají pneumatiky o rozměrech 235/35. Ve stříbrné barvě stojí 2 810 euro, v bílé perleti potom stojí 2 930 euro.

Pod kapotou firma nainstalovala výkonnostní balíček, který zajistí zvýšení výkonu na 244 koní. Vyjde na 1 249 euro. Bohužel firma neuvádí detaily úpravy motoru. Z nuly na stovku dokáže Scirocco sprintovat za 6,6 vteřin a dosáhne maximální rychlosti 242 km/h.

Podle informací firmy je kit již v prodeji.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

VW Scirocco JE Design

 

VW Scirocco JE Design

 

VW Scirocco JE Design

 

VW Scirocco JE Design

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek