Tuning REDAKCE

Ženy, modelky a auta (03.01.2005)

tuning-aktuality/00_rok_2005/03_01_2005_zeny/logo_zeny_01Ženy, modelky a auta: důležité pouto?

Po ulici jde normální česká žena. Hezká, úsměvavá. Mladý podnikatel jede ve Fabii a zastavuje. Žena se smyslnými pohyby vyškrábe na kapotu a dá řidiči přes okno polibek. Ten jí za odměnu postříká ostřikovači a rtěnku ze skla odstraní stírači. Jakmile žena nastoupí do vozu, řidič jí povídá: „Miláčku, nemohla bys už někdy nastoupit normálně?“ Marketing a reklama v dnešní době dosahuje obřích rozměrů. Tvůrci reklam musí přicházet stále s něčím novým. Automobilová reklama se zaměřuje na koncové uživatele. Firmy zabývající se tuningem se zatím spokojují s reklamou tištěnou. Tuning se neobejde bez krásných ženských nohou, roztomilých a roztoužených obličejů a hlubokých dekoltů v rafinované montérkové bundě. K tuningu ženy patří a k automobilovým závodům také.

Na tuningových srazech je obvykle narváno tam, kde jsou spoře oděné ženy a je celkem jedno, jestli jsou v plavkách, spodním prádle nebo nahé. Dav šílí a přítelkyně přítomných mužů se diví. Stejně tak lidé nepřehlédnou stánek se „soft erotickým“ vystoupením. Velkou perlou v programu může být i přítomnost modelek pro nafocení u jednotlivých vozů.

Žena. Tajuplná krása jejího těla nedává spát ani návštěvníkům autosalonů. Mánie po fotografiích nutí amatérské fotografy kupovat fotoaparáty s co největším zoomem. Pak zbývá jen zaostřit, stisknout spoušť a snímek je na „kartě“. Tyto tajné snímky však nejsou doménou jen autosalonů. České srazy se přímo mohou pochlubit několika fotografy, kteří chodí davem s fotoaparátem v ruce, která je uvolněná podél těla. Ovšem malý detail není kolikrát vidět. Prst na spoušti.

Modelky jsou pak vůbec výnosným artiklem pro nejrůznější firmy. Stačí její přítomnost a pár dobře zvolených úsměvů a obchod jakoby šel sám. Důkazem toho může být Katharina Kuhlmann, Miss Tuning 2004, která ještě v roce 2003 na podzim stála v Essenu u stánku a prodávala své kalendáře. A ejhle, pár měsíců na to uvádí tuningový pořad na DSF. Modelky jsou žádané a muži od přírody natolik slabí, že na tuto návnadu naletí.

Česká scéna je zatím maličko konzervativní, v Japonsku se na srazech vede akcím Miss Mokré Tričko, které však lze po několika minutách přejmenovat na úplně něco jiného a mladí Japonci jsou celí diví, zvláště u provokativních Miss Mokré Všecko.

V loňském srpnovém čísle německého Playboye  se objevila Christiane Henschel, která pózovala u Opelu Vectra DTM. Třiadvacetiletá modelka „Crissie“ je jednou z dalších modelek, které pózují v rámci Rande s DTM závody. Modelka je 164 cm vysoká a váží 47 kilo. Míry: 86-64-83. Základ vozu pro závody DTM je upravený Opel Vectra GTS. Největším snem modelky je založení rodiny. Velmi stručné informace o situaci. Naprosto banální situace, ale nahá modelka se setkává s velkým úspěchem. A to jen díky spojení s výkonným vozem. Na módním mole by zapadla mezi ostatní, ale tady je výjimečná. Je přece v areálu DTM a to v Německu něco znamená.

Dlouhou dobu se na obálkách časopisu Speed objevovaly české a slovenské modelky u úžasných sporťáků. V obrovském „stádu“ motoristických časopisů to byla výjimka. Naprosto něco odlišného od ostatních časopisů. Můžeme jmenovat XY dalších časopisů, zvláště z vydavatelství Stratosféra, které se pyšní krásnými ženami na obálkách. Ovšem ty nejsou motoristické. Loni však došlo k jedné zásadní změně. Krásná modelka ve Speedu z obálky zmizela. Několik čtenářů údajně namítalo, že jde o motoristický časopis a ta ženská v tom snímku prostě překáží a neustálé kecy o tom, jak si udělá řidičák, až jí bude osmnáct, jsou už únavné. A tak redakce tuto výjimečnost utnula. Možná i kvůli nákladům za fotografování.

Oba české tuningové časopisy nabídly v loňském roce dvě strany krásných žen. Reportáže ze srazů se neobejdou bez fotografií žen, které se zde objevují. Ačkoliv je tuning v současné době v převaze mužskou záležitostí, ženy v něm hrají důležitou roli a jejich přirozená krása je tím nejlepším lákadlem, které může vůbec existovat. O tom, že je to pravda vás přesvědčíme v článcích zítra a pozítří.

 

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Opel (Christiane Henschel)

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků sličných modelek

     
     

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek