Tuning REDAKCE

Zklamání roku-sériový Lancer (12.12.2006)

Mitsubishi Lancer NEWNOVINKY – Automobilka Mitsubishi nepřekročila svůj stín a navždy ponechala Concept X v propadlišti dějin. Malá naděje ještě svítá v případě modelu Evo, ale sériová verze modelu Lancer s římskou číslovkou X je nudná podobně jako jiné sedany ať již od Škodovky nebo Renaultu. Automobilka odhalila sériovou verzi nového Lanceru a z drsného vzhledu konceptu X, který připomínal rozzuřeného buldoka nechal výrobce na vozu jen rysy zahlazené v jemných liniích.

Novinkový Lancer bude představen poprvé na amerických autosalonech, v březnu se pak objeví v Ženevě. V průběhu roku pak přibude další karosářská varianta, kombi. Vůz má na délku 4,5 metrů, na šířku 1,8 metru a na výšku 1,5 metru. Celkově je tedy vůz o malý kousek větší na všechny strany.

V sériové verzi bude Lancer disponovat dvoulitrovým čtřválcem, který se s výkonem 150 koní může v klidu postavit konkurenci.

O sportovní verzi EVO zatím automobilka mlčí. Jistě se objeví nové spojlery, světla však zůstanou stejná a pokud si vzpomeneme na koncept, pak právě světla a spojler byly největším lákadlem nového Lanceru. Nechme se ale překvapit, naděje umírá poslední a je docela dost možné, že si Mitsubishi eso v rukávu stále nechává.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Mitsubishi Lancer NEW

 

Mitsubishi Lancer NEW

 

Mitsubishi Lancer NEW

 

Mitsubishi Lancer NEW

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek