Tuning REDAKCE

Zoe kabriolet díky Facebooku (24.05.2013)

NOVINKY – To, co se zdálo, jako módní vlna, přetrvává. Facebook se stále drží a vedle jednotlivců a firem ho začínají používat i velké korporace. Nebude dlouho trvat a Facebook se bude v češtině psát s malým „f“. Automobilka Renault zveřejnila na Facebooku fotografii konceptu Zoe EV kabriolet. A fanoušků se zeptala na jednoduchou otázku: Chcete ho?

Renault se v elektrických vozech prezentuje modely Twizy, Zoe, Fluence Z.E. A Kangoo Z.E. Zoe je poslední elektrický model, který se začal prodávat. Ceny začínají ve Francii na 13 700 eurech, což je cena, která obsahuje zvýhodnění francouzské vlády. Je logické, že chce Renault svou nabídku rozšířit, aby znal názor a tento názor měl jasně průkazný, využil sociální sítě Facebook.

Renault Z.E.’s Facebook page je výsledkem snažení marketingového oddělení, která vsadilo na mladou generaci, která je na Facebooku zastoupena nejvíce. A podle současných postů je vidět, že se Zoe fanouškům Renaultu líbí. Otázka Chtěli byste, aby byl tento koncept vytvořený z legrace vyroben?

Pozitivní odpovědi fanoušků jasně udávají směr. Otázkou zůstává, jaký je cíl francouzské automobilky a kolik „lajků“ vlastně stojí uvedení konceptu do reality?

Nářadí YATO - pro profesionály i kutily.

-jj-
Foto: Archiv


 

Zoe kabriolet díky Facebooku

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek