VÝBĚR ZBOŽÍ DLE TYPU AUTOMOBILU

Montáž:

      Samotná montáž dekoru je velice jednoduchá, ale je třeba dodržet jisté postupy, aby byla zaručena kvalita. Doporučujeme po rozbalení dekoru opticky zkontrolovat umístění jednotlivých dílů, je možné, že některé části dekoru jsou podobné a po nalepení už je pozdě měnit umístění. Dalším krokem je důkladné odmaštění palubní desky, která je často naimpregnovaná různými cocpit spreji na olejové bázi, jež snižují přilnavost samolepící fólie. Na odmaštění doporučujeme používat prostředky s obsahem lihu. Vzhledem k tomu, že různé plasty mají různou odezvu na tyto lihové čističe, nejdříve je vyzkoušejte na části palubní desky, která není přímo na očích. Po dokonalém odmaštění použijte horkovzdušnou pistoli nebo fén na zahřátí dílů palubní desky i dekoru. Pozor zahřát stačí opravdu mírně, aby se aktivovalo lepidlo na dekoru. Poslední fází je samotné umístění dekoru na palubní desku. Doporučujeme lepit od kraje dílu a postupně přitlačovat až ke konci. Tím je celá montáž dokončena a Váš interiér změní kabát k nepoznání.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tisíce různých variant dekorů prosíme o trpělivost při objednání tohoto zboží. Na základě Vaší objednávky se konkrétní dekor pro Vaše vozidlo teprve zadává do výroby a tím se bohužel prodlužuje dodací lhůta na cca 3 týdny.

V našem e-shopu naleznete dekory na Všechny dosud vyráběné značky vozů u kterých je ilustrační fotografie. Náhled na dekor na konkrétním vozidle naleznete zde. Pokud se Vám zrovna nelíbí dřevo nezoufejte. Objednejte dekor tak jak jej vidíte v shopu a v pokladně až budete vypisovat svoji adresu napište do rubriky poznámka barvu dekoru kterou chcete objednat. Pokud možno zadejte i číselný kód, který vidíte u vzorků vyráběných dekorů. např: ALU 93, grafit 85 nebo kořenice 96. Seznam vyráběných dekorů každým týdnem roste o nové vozy, takže pokud náhodou nenaleznete svoje auto v seznamu, napište, zjistíme Vám jestli se dekor chystá do výroby.


Zde jsou vzorky jednotlivých odstínů dekorů.

obrazky/vzorkovníkprew

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek