VÝBĚR ZBOŽÍ DLE TYPU AUTOMOBILU


POZOR!!! V KATALOGU JE UVEDENA CENA VŽDY ZA JEDNU SVÍČKU. OBJEDNAT MUSÍTE ODPOVÍDAJÍCÍ POČET SVÍČEK DO VAŠEHO MOTORU.


Nové iridiové zapalovací svíčky typu TT společnosti  DENSO

Tento sortiment náhradních zapalovacích svíček představuje dostupnost vysoce pokrokové a kvalitní technologie OE pro široké spektrum nejrůznějších vozidel za cenově přijatelnou cenu. Tyto svíčky mají trojnásobně delší životnost než niklové zapalovací svíčky stejného typu a zajišťují nižší spotřebu paliva  při celkově optimálním výkonu vozidla.

Převratná výkonnost

Niklové zapalovací svíčky jsou charakteristické dvěma ploškami, které blokují možnost dalšího šíření  zapalovací jiskry. Na druhé straně, iridiové zapalovací svíčky typu TT s jehlovými elektrodami (střední elektroda je o 0,2 mm tenčí než její nejbližší konkurence) pracují jako ty nejtenčí „prstíky“ umožňující šíření zapalovací jiskry v okruhu 360 stupňů ve všech 3 rozměrech.

Tím se jednak zlepšuje zápalná schopnost směsí paliva a vzduchu a na druhé straně to umožňuje rychlejší a lepší šíření jiskry což vede k optimalizaci jak spotřeby paliva, tak i výkonu motoru.

Novátorská technologie společnosti DENSO vytvořila pro centrální elektrodu unikátní  slitinu iridia a rhodia s nejvyšším poměrem iridia na současném trhu, jakož i specifickou platinovou slitinu pro uzemňovací elektrodu umožňující prodloužení životnosti zapalovací svíčky.


Charakteristické znaky a přínosy

- Ohromně zvýšená trvanlivost
Životnost 120.000 km.

- Zlepšená zápalnost
Silnější jiskra poskytuje lepší zapalovací výkon.

- Zlepšený výkon
Potřeba nižšího napětí a vysoká zápalnost zlepšuje spalovací proces.

- Snížené emise výfukových plynů
Zlepšená zápalnost znamená nižší výkyvy se spalování což má za následek nižší spotřebu paliva a významné snížení emisí CO, CO2 a uhlovodíků.

- Technicky na výši
Zajišťuje celkově optimální výkon motoru pro daleko širší sortiment vozidel původních výrobců, a to za přijatelnou cenu.


Montáž a použití svíček Denso.

-Nastavení odtrhu. Pro správnou funkci svíček Denso Iridium je u některých automobilů třeba upravit odtrh elektrod. Správný odtrh je vždy uveden u každého automobilu na e-shopu. Nejedná se náročný úkon, je jen potřeba dbát zvýšené opatrnosti, protože středová elektroda má pouze 0,4 mm. Úprava se provádí pomocí spárových měrek. (Neplatí pro svíčky Denso standard, ty mají odtrh nastavený z výroby.)

-Montáž do vozu. U všech svíček Denso Iridium je nutné dodržet správný dotahovací moment a to 25 Nm. Při větším momentu může dojít k nadměrné deformaci těsnění nebo k odtržení izolátoru.

Článek s detailním popisem všech svíček Denso ZDE.


Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek