Tuning REDAKCE

Bentley v hadí kůži (03.08.2010)

TUNING – Máte v garáži Bentley a už je vám to málo? Nikdo si vás nevšímá? Co helikoptéru, aha, máte. Tak co třeba obrovskou jachtu. Jo, taky máte. Aha. A co třeba ten váš Bentley zabalit do hadí kůže, do bílé hadí kůže. To se vám líbí, výborně, uděláme... Takto nějak mohl vypadat rozhovor mezi tuningovou společností Dartz s majitelem Bentley Continental GT Coupe. Úpravce po monstrózním Prombronu představili jsme si v dubnu, ukazuje další exkluzivitu: Bentley Conti GT ve vinylu se vzorem hadí kůže.

V Rusku je možné všechno. Žije zde příliš mnoho bohatých a příliš mnoho chudých. Dnešní úprava se však týká pouze té první části. V Rusku se musí vymýšlet, jak vypadat více in. Důkaz poskytne příklad nákupu kožichu: Potkají se dva Rusové a jeden z nich se ptá druhého: Co sháníš? A druhý odpovídá: Ale koupil jsem za 10 tisíc dolarů nový kožich tady v tom krámě. Druhý se podiví a odvětí: Ty jsi vůl, o jeden blok dál mají ten samej kožich za dvacet tisíc.

Tuningový úpravce Dartz se specializuje na velmi extrémní úpravy. V dubnu představovaný Prombron byl pancéřovaným SUV, který se kromě velmi krabicoidních tvarů mohl pochlubit kůži z velrybího penisu. Bez legrace. Bentley Continental GT je na tom také velmi exkluzivně. Dartz vůz oblékl do nového vinylového pláště se vzorem hadí kůže. Výsledkem je robustně působící vůz, který se může pochlubit svou jedinečností provedení a nápadu. Bílá kola, začerněná loga podtrhují magičnost vozu.

Tuner prozradil, že vyrobil jen jeden vůz a další neplánuje. Chce si udržet exkluzivitu. I přes drobný fakt, že fotografie neprovází technické informace, musíme konstatovat, že jde o velmi atraktivní záležitost a časem se možná dočkáme jiných „hadích“ tunerů.

Zvedněte výkon svého motoru se svíčkami Denso Iridium Power. Nyní se slevou 23%.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

Bentley v hadí kůži

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek