Tuning REDAKCE

Nové CLS v sériové verzi (19.08.2010)

NOVINKY – Milovníci vozů Mercedes-Benz se konečně dočkali. Definitivní podoba modelu CLS druhé generace byla odhalena díky loajálnímu zaměstnanci firmy. Ten totiž zveřejnil brožuru nového modelu na internetu. Do této doby jsme měli fotografie konceptů, ZDE, nyní se situace mění a zájemci o model už mohou přemýšlet v reálných úrovních.

Plánovaná premiéra nového modelu se uskuteční na Paris Auto Show na konci září. Do té doby lze očekávat, že Mercedes zveřejní oficiální fotografie a technické informace. Zvlášť potom, co na svět unikla brožura modelu. Mercedes tak své faux-pass zahladí marketingovým záměrem postupného odhalování informací a fotografií a kývne hlavou na otázku zda bylo odhalení brožury záměrem.

Stejně jako předchozí generace, také nové CLS bude sportovním sedanem. Vychází z konceptu CLS Shooting Brake, který jsme mohli vidět v dubnu tohoto roku. Zde se můžeme přesvědčit, že interiér je s konceptem téměř identický.

Dostupné informace hovoří o mechanice třídy E a pohonu některého z nabídky šesti a osmiválců. Pravděpodobnou špičkou bude AMG varianta s novým 5,5 litrovým osmiválcem dopovaným dvěma turbíčky s výkonem 540 a 570 koní.

Na technické informace si ale ještě budeme muset počkat. Nové CLS by mělo být konkurencí pro Audi A7, Porsche Panamera nebo Aston Martin Rapide.

Zvedněte výkon svého motoru se svíčkami Denso Iridium Power. Nyní se slevou 23%.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


Nové CLS v sériové verzi

Nové CLS v sériové verzi

Nové CLS v sériové verzi

Nové CLS v sériové verzi

Nové CLS v sériové verzi

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek