Aktuality v E-shopu

Parkovací systémy (01.09.2004)

aktuality_shop/01_09_2004_couvaky/logo_couvak_01

Luxusní parkovací přístroje

Máme pro Vás další novinku, tentokrát se jedná o špičková parkovací zařízení. Tento velice praktický doplněk je možné namontovat na jakýkoliv automobil a mnozí z Vás jistě ocení jeho spolehlivost. Většina luxusních vozů je touto technickou vymožeností vybavena již z prvovýroby a pro ty, kterým tento bezpečnostní prvek byl v automobilce odepřen, je dnešní nabídka.

Na skladě máme celkem čtyři druhy těchto zařízení, které se vzájemně odlišují výbavou a komfortem ovládání. Každá sada obsahuje čidla do nárazníku, řídící jednotku a zobrazovací segment do interiéru vozu. U levnějších modelů se LED display většinou montuje nad zpětné zrcátko, u dražších modelů je design vyvinut tak aby se zařízení dalo umístit na palubní desku bez velkých zásahů. Všechna tato zařízení umí indikovat vzdálenost k překážce a to světelně i akusticky a také dokáží rozpoznat v jakém úhlu od vozidla se překážka nachází.

Na všechny tyto výrobky je poskytována plná záruka 24 měsíců a na naší prodejně v Brně si můžete objednat i montáž. Samozřejmě pokud to máte do Brna daleko, montáž zvládne jakýkoliv autoelektrikář.

 

 

Tyto systémy naleznete v našem e-shopu ZDE

 


Přehled modelů:

 

shop/ico/000001H-002

technické info

Cena včetně DPH: 1630,-kč     shop

Popis: Základní verze modulárního parkovacího systému. 3barevný 7 stupňový LED display, pípací alarm ve třech úrovních indikuje vzdálenost od překážky a směr kde se překážka nachází. Sada obsahuje: LED display, dvě čidla pro montáž do nárazníku a řídící jednotku. Možnost dokoupení dalších dvou čidel. V každém balení velice podrobný český návod pro montáž.

 

 

shop/ico/000001H-003

technické info

Cena včetně DPH: 1720,-kč     shop

Popis: Rozšířená verze modulárního parkovacího systému. Numerický LED display indikuje vzdálenost od překážky v decimetrech, pípací alarm ve třech úrovních indikuje vzdálenost od překážky a směr kde se překážka nachází. Sada obsahuje: LED display, dvě čidla pro montáž do nárazníku a řídící jednotku. Možnost dokoupení dalších dvou čidel. V každém balení velice podrobný český návod pro montáž.

 

 

shop/ico/000001H-012

technické info

Cena včetně DPH: 3920,-kč     shop

Popis: Luxusní verze modulárního parkovacího systému. Numerický LCD display indikuje vzdálenost od překážky v decimetrech a při změně vzdálenosti se mění barevné podsvětlení displaye, Směrový indikátor - vlevo, střed a vpravo, reproduktorový alarm ve třech úrovních indikuje vzdálenost od překážky a směr kde se překážka nachází. Sada obsahuje: LCD display, čtyři čidla pro montáž do nárazníku a řídící jednotku. V každém balení velice podrobný český návod pro montáž.

 

 

shop/ico/000001H-006

technické info

Cena včetně DPH: 3920,-kč     shop

Popis: Luxusní verze modulárního parkovacího systému. Numerický LCD display indikuje vzdálenost od překážky v decimetrech. Přední i zadní detekce, možnost vypnutí předních čidel. Postupné zobrazení v 15 úrovních. Směrový indikátor - vlevo, střed a vpravo, Zvukový alarm ve třech úrovních indikuje vzdálenost od překážky. Tichý mód. Sada obsahuje: LCD display, šest čidel pro montáž do nárazníku a řídící jednotku. Na všechny tyto výrobky platí plná záruka 24měsíců. V každém balení velice podrobný český návod pro montáž.

 

 

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek